play

Youtube Reklamlarını Kaldırmak

Youtube’da video izlerken, müzik dinlerken araya giren reklamlardan rahatsız mı oluyorsunuz? Şimdi sizlere youtube’da hiç takılmadan, reklamsız nasıl video izleyebileceğinizi, müzik dinleyebileceğinizi göstereceğim. Youtube reklamlarını kaldırmak için aşağıdaki adımları uygulayalım.

Bunun için öncelikle Google Chrome tarayıcı kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Firefox ve İnternet Explorer gibi internet gezinme programlarına nazaran daha hızlı ve pratik.

Google Chrome indirmek için tıklayınız

İndirdikten sonra kurulumu tamamlayıp Google Chrome’u açınız.

Google Chrome Web Mağazası’na gideceğiz. https://chrome.google.com/webstore/category/apps?hl=tr

Mağazayı açtıktan sonra sol üstte arama bölümü var. Buraya bize lazım olan programın ismini yazalım. “Adblock Super” yazıp enter basalım. Karşımıza çıkan programlardan “Adblock Super” yazanı indirelim, indirmek için karşısında yazan “ücretsiz” butonuna tıklayıp karşımıza gelen pencerede “ekle” ye tıklıyoruz. Resimde de gördüğünüz üzere program 3. sırada yer alıyor.

Adblock Eklentisi

Adblock programı sayesinde youtube, facebook başta olmak üzere zırt pırt çıkan reklamlardan kurtulmuş olacaksınız. Program sağ üst tarafta kırmızı işaretle otomatik olarak çıkacaktır. Reklamları istemediğiniz sayfaları buraya tıklayarak etkinleştirme/etkisizleştirme yapabilirsiniz.

Sürçü lisan ettiysek affola.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz