Yok Artık! 419 TL Değerinde NBA 2K21 Ücretsiz Oldu!

Gün geçmiyor ki oyun dünyasında yeni heyecanlar duyulmasın. Bugün sizlere hatta basketbol severlere harika haberlerle geldik! 419 TL değerinde nba 2k21 ücretsiz oldu! Yazımızın devamında bu oyuna ömür boyu nasıl ücretsiz sahip olacağınıza dair bilgilendirmeler yapacağız ancak okurlarımız tarafından anlaşılamayan bir durumu da izah etmek isteriz. Bilmelisiniz ki daha önceden de kaçırılmaması gereken büyük oyun fırsatlarını öğrenci ziyaretçilerimizle paylaşmıştık.

Anlaşılmayan konu şu ki, bu kampanyalar kısa süreli olduğu için kampanya süresi sonunda bu konuyu okuyan arkadaşlar bu kampanyadan yararlanamıyorlar. Bu nedenle lütfen sitemizi günlük olarak kontrol ederseniz bu tarz kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

NBA 2K21 Ücretsiz Oldu!

Kısa bir süre önce kullanıcılarına yeni bir duyuru yapan Epic Games dört haftalık yeni bir kampanya sezonuna başladı! Yaptığı büyük kampanyalarla Steam’in fişinin çekmek isteyen Epic Games, 419 Türk Lirası değerinde ki NBA 2K21 ücretsiz indirebilmeniz için bu fırsatı sundu.

Peki bu oyuna sınırısz ve ömür boyu nasıl sahip olacaksınız? Bunu anlatmadan önce size bir kaç tavsiye vermek istiyorum. Epic Games’i henüz bilmeyen arkadaşlar için steam platformuna en büyük rakip olan, online bilgisayar oyun ve program satışı yapılan platformdur.

NBA 2K21 Ücretsiz

Bugüne dek GTA 5, Watch Dogs 2 ve daha pek çok ünlü ve pahalı oyunları ücretsiz olarak kullanıcılarına sundular. Bu nedenle bu kadar iyilik yapan bir platformun hakkını vermek gerekir. Benim tavsiyem steame verdiğiniz değeri bu platforma da vermelisiniz. Hadi şimdi bu oyuna nasıl sahip olacağımızı öğrenelim.

NBA 2K21 Ücretsiz İndirmek İçin Yapılması Gerekenler

Öncelikle buradan Epic Games Nba 2K21 satış sayfasına gidin. Daha sonra sitede ki yönergeleri takip ederek sipariş oluşturun. Bu sayede Epic Games oyun kütüphanenizde nba 2k21 oyunu listelenmiş olacaktır. Eğer detaylı anlatım isterseniz sizin için çekmiş olduğumuz anlatım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yukarıda ki videoda yer alan anlatıma göre sizde bu oyuna ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Diğer Epic Games kampanya konularına göz atmak isterseniz, Epic Games Kampanyaları bölümüne göz atabilirsiniz.

Bu yazımızda da sizlere yararlı bir oyun bilgisi aktardık. Bu tarz konularında daha sık gelmesini isterseniz, yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz. Bir sonra ki yazımızda görüşmek dileğiyle.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz