Bu test içeriğinde, YKS Kimya Test Çöz – Gazlar 1 yer almaktadır. Test 12 sorudan oluşmakta olup her bir soru için 60 saniye zaman verilmiştir. Son zamanlarda sitemizde test çözen öğrencilere bir kaç önemli tavsiyede bulunmak istiyoruz. Arkadaşlar burada çözmüş olduğunuz testler, gireceğiniz önemli sınavlar öncesi sizi en iyi hazırlayacak ders çalışma yöntemidir. Özellikle Online test çözme konusunda kendinizi alıştırmalısınız.

Göreceksiniz ki sitemizde ki testleri çözdükçe gireceğiniz reel yani gerçek sınavlarda başarı oranınız artacaktır. Sitemizde yayınlanan her test ve test içeriği özenle sizin için seçilmiş, uzman öğretmenlerimiz tarafından kontrol edilip yayınlanmaktadır.

YKS Kimya Testi Çöz

Aşağıda ki testi çözmeden önce lütfen sitemizi bilgisayarınız, tabletiniz ya da cep telefonunuzun tarayıcısında bulunan ”Sık kullanılanlar” bölümüne online test sitesi olarak kaydediniz. Bu sayede sitemize sıklıkla giriş yaparak test çözebilirsiniz. YKS Kimya Test Çöz – Gazlar 1 testini çözmeye başlayalım.

NOT: Dilerseniz bu testi çözdükten sonra diğer YKS Kimya Test Çöz – Maddenin Hâlleri Test – 1 Testlerine göz atabilirsiniz. Teste başlamadan önce YKS 2020 testi konuları hakkında bilgi almak isterseniz, bize yorumlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

YKS Kimya Test Çöz – Gazlar - 1

YKS Kimya Test Çöz – Gazlar 1

1 Yorum

  1. Çok teşekkür ederim Eba ile bu dersi pek anlamamıştım. Eksik kalan bilgileri video ile hatırladım. Test ile de tamamen pekiştirdim. İlk başlarda fen bilimleri dersi kokutucu geliyor. Şimdi bu formülleri gören arkasına bakmadan kaçar değil mi 🙂 Normal hayatta ne işimize yarayacak çok merak ediyorum 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz