Bu test içeriğinde, YKS 2019 FİZİK TEST-7 – Kaldırma Kuvveti – 1 yer almaktadır. Test 12 sorudan oluşmakta olup her bir soru için 60 saniye zaman verilmiştir. Son zamanlarda sitemizde test çözen öğrencilere bir kaç önemli tavsiyede bulunmak istiyoruz. Arkadaşlar burada çözmüş olduğunuz testler, gireceğiniz önemli sınavlar öncesi sizi en iyi hazırlayacak ders çalışma yöntemidir. Özellikle Online test çözme konusunda kendinizi alıştırmalısınız. Göreceksiniz ki sitemizde ki testleri çözdükçe gireceğiniz reel yani gerçek sınavlarda başarı oranınız artacaktır. Sitemizde yayınlanan her test ve test içeriği özenle sizin için seçilmiş, uzman öğretmenlerimiz tarafından kontrol edilip yayınlanmaktadır.

Aşağıda ki testi çözmeden önce lütfen sitemizi bilgisayarınız, tabletiniz ya da cep telefonunuzun tarayıcısında bulunan ”Sık kullanılanlar” bölümüne online test sitesi olarak kaydediniz. Bu sayede sitemize sıklıkla giriş yaparak test çözebilirsiniz.

NOT: Dilerseniz bu testi çözdükten sonra YKS 2019 Fizik TEST-4 – Isı ve Sıcaklık – 2 konusuna göz atabilirsiniz. Teste başlamadan önce Çarpanlar ve katlar ile ilgili bilgi almak isterseniz aşağıda ki videoyu izleyebilirsiniz.

YKS 2019 FİZİK TEST-7 – Kaldırma Kuvveti – 1

YKS 2019 FİZİK TEST-7 – Kaldırma Kuvveti – 1

1 Yorum

  1. Biyoloji testlerinden sonra en çok fizik YKS testlerinde zorlanıyorum. Hedefim oldukça yüksel bir puan alıp hayatımı istediğim gibi şekillendirebilmek. Bu süreçte online test imkanı sağlayarak yanımızda olduğunuz için teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz