Günümüz çağında teknoloji ya da metodlar aldı başını gidiyor. Birçok insan estetik gibi yöntemlerle en güzel ya da en ilginç olabilmek için sürekli bir çaba içerisindeler. Göz rengini bile değiştirmek isteyenler var. Bu yazıda göz rengi değiştirme ile ilgili şaşırtıcı bilgiler ve en sonunda hepinizi şaşırtacak bir hipnoz görseli ile baş başa bırakacağız. Öncelikle bilim insanların göz renginden memnun olmayan yeşil ya da mavi renklerin hayalini kuranlar için bulduğu bir yöntemle devam edelim.

Şimdiye kadar insanlar farklı göz rengi için renkli kontakt lenslere başvururken, yeni metotda göz rengi kalıcı şekilde değişiyor. Evet, kalıcı bir şekilde isteyenler göz rengini değiştirebilecek. New York’ta Island Eye Surgicenter, sağlık kuruluşunda Dr. Canedon Curvels, isteyenlere önce suni iris tabakası, ardından bu tabakanın rengini değiştiren ince silikon katman naklediyor. Suni lensleri imal eden doktorlar istendiğinde nakledilen parçanın kolayca çıkarılabileceğini söylemekte. Nakil 15 dakika gibi kısa bir süre içinde lokal anestezi ile tamamlanıyor. Operasyonun sadece estetik kaygılar için değil, bazı hastalara görme problemlerinde de büyük ölçüde çözüm olacak. Doktor Canedon, gözün tamamen iyileşmesinin 1 ya da 2 ay süreceğini, herhangi bir enfeksiyon durumunda ise silikonun kolayca çıkarmanın mümkün olacağını belirtiyor. Bilim ile tarafını şöylece bir göz attık. Şimdi ise göz değiştirme ile ilgili belki de çok az kişinin duyduğu bir kelime ile devam edelim.

Biyokinezi

Peki biyokinezi nedir? Biyokinezi zihin gücünü ve vücutta bulunan kinetik enerjiyi kullanarak hücrelere, DNA’ya hükmetmektir. Bu enerji bedenin yeniden programlanması, vücutta değişiklikler yapılmasını sağlamaktadır. Biyokinezi, belirli kişilerde bulunan herkeste bulunmayan bir özel yetenektir. Biyokinezi yeteneğine sahip bir kişi uzun süren çalışmalar sayesinde bedeninde geçici veya kalıcı değişiklikler yapabilir. Bedeninde beğenmediği bölgeleri, hastalık barındıran bölgeleri değiştirebilir ve onarabilir.

Tüm bunları yaparken hiç bir ameliyat malzemesine gerek duymaz. Çünkü o kendi bedeninin onarıcısı yani kendi doktorudur. Birçok insanda bu yeteneği göz rengi değiştirmek için öğrenmeye çalışıyor. Siz de böyle bir yeteneğe sahip olmak istiyorsanız biyokineziyi araştırıp daha detaylı bir şekilde kendinizi geliştirebilirsiniz. Fakat unutmayın ki bu nadir bir yetenek.

Biyokinezi Göz Rengi Nasıl Değişir?

Bu yeteneğe sahip kişiler bile kendini geliştirmedikleri taktirde pasif olabiliyorlar. Şunu da hatırlatalım 20 kişiden sadece 5 ya da 6 kişi bunu başarabiliyor. Şimdi ise bunu başarabilen insanların uyguladığı metotlardan bir tanesine bakalım.

Adım 1

Bu çalışmaya uymaya başlamadan hemen önce başlayın. Yumuşak bir yere yerleşen, gözümüzü kapattığınızda olan içliye odaklanın.

Adım 2

Rahatladıktan sonra bedeninizi ve gözlerinizi kapalı olarak hayal edin. Sonra hayal ettiğiniz bedeninizin gözlerini yavaşça açtığını hayal edin. Gözler açıldıkça göz renginin yavaşça değiştiğini izleyin. Derin bir şekilde gölge ve renge odaklanın.

Adım 3

Artık çeşitli göz renklerine sahip olan hayal ettiğiniz bedeninizin kendinize doğru yürüdüğünü, içinize girdiğini, onun sizin tarafınuzdan kontrol edildiğini hayal edin. Sonra kendinizin hayali olarak gözlerinizi açtığınızda ve aynaya gittiğinizi düşleyin. Aynaya baktığınızda kendi göz renginiz yerine istemediğiniz rengi görün.

Adım 4

Normal dünyaya geri dönün. Bilincimiz yeniden açılsın. Odaklandığımız şeyin etkilerine bakın. Bu çalışmayı 1 ay boyunca her gece yapmaya çalışın. Hayali olarak aynaya baktığınızda istediğiniz göz rengini görün. Kendinizi aslında gerçekte de asıl göz renginizin bu olduğuna inandırmaya çalışın. Gerçek aynaya baktığınızda gerçekmiş gibi tepkiler verin. ”Hey şuna bak, gözlerim renk değiştiriyor” gibi daha büyük bir inandırıcı etki için bunu arkadaşlarınızla da paylaşın. Eğer 1 ay boyunca çalışmalarda büyük bir değişiklik olmadan düzenli olarak yaparsanız göz renginizi şiddetli bir biçimde renk değiştirmeye başladığını göreceksiniz. Kendinizi inandırırsanız güçlü bir değişim görürsünüz. Ve çalışmayı tamamlamış olursunuz.

Şimdi bu bilgilerden sonra hipnozumuza geçelim. Bu hipnoz ile göz renginiz bir müddet yeşile dönecektir. Çıkacak olan görsele günde 5 defa olmak üzere 2 ya da 3 hafta boyunca tekrarlayın. Başlamadan önce her şeyi unutun ve sessiz bir yerde olun. Gözlerinizi çok kırmamaya dikkat ederek sadece fotoğrafın ortasına odaklanın. Lütfen 45 saniye boyunca gözününüz aşağıda ki görselden ayırmayın.

Şimdi gözlerinizi 10 saniyeliğine kapatın ve tekrar açın. Unutmayın bunu günde 5 defa, en fazla da 4 hafta boyunca tekrarlayın. Gözlerin değişimine siz de tanık olacaksınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz