Webmaster Sitesi

Türkiye’de faaliyet gösteren popüler bir webmaster sitesi olan Wmaraci.com bugün birçok öğrenciye ve yetişkine ek gelir kapısı oluşturuyor. Bilişim alanında faaliyet gösteren gençlerin gelişimine de katkı sağlayan sitede uzun yıllardır faaliyet göstermekteyim. İlk zamanlar uzaktan izlerken artık daha aktif durumdayım. Bende wmaraci topraklarında geçirdiğim süreyi değerli okurlarımla paylaşmak istedim. Öğrenciler, ev hanımları, yetişkinler, gençler, işsizler ve daha fazla kişi için hem sosyal bir platform hem de ticaret yapılabilecek bir alan.

Wmaraci sitesinde faaliyetlerime wordpress sitelerle başladım. WordPress siteler dünyada en çok kullanılan blog tabanlı yazılım sistemidir. Wmaraci sitesinde bu işin ehilleri epey fazla. İlk öğrenmeye başladığımda wordpress ile ilgili karşılaştığım sorunları wmaraci forumda dile getirip hızlıca cevap alabiliyordum. Wmaraci sitesinde yer alan forum özelliği günde binlerce kişinin uğrak yeri. Çevrimiçi ziyaretçi sayısının fazla olması forumda her sorunuza cevap bulmanızı sağlıyor.

Wmaraci Ticaret ile Ek Gelir Kapısı

Bilişim alanında web site güvenlik sistemleri, photoshop, wordpress, opencart, makale yazarlığı, seo editörlüğü gibi alanlarda hizmetler veriyorum. Hizmet alanımın büyümesinde wmaraci sitesinde hizmet talep kişilerin payı büyük. Her gün onlarca kişi kendi web sitesi için yığınla hizmet istiyor. Hizmet isteyenler wmaraci içerisinde ilgili bölümlerde konu açarak hizmet talep etmektedir.

Sitede bayanlar için de ek gelir kapısı var. Bayanların ve ev hanımlarının makale yazarlığı yaparak para kazandığını görüyorum. Bayanlar makale konusunda daha narin ve çalışkan oldukları için ayrıca birçok kadın sitesi kadın yazar aradığından kolayca iş bulabiliyor.

Wmaraci webmaster sitesinin en sevdiğim özelliği ise sosyal ve insancıl yöneticilerinin olması. Düzenli aralıklarla yöneticilerden gelen mesajlar insanı foruma bağlıyor. Çekilişler ve duyurular şeklinde gelen mesaj bildirimleri tüm üyelerin foruma bir şeyler katmasını sağlıyor. Yeri geldi bir yöneticiye mesaj atarak forumda şu böyle olsun dediğim bile oldu. Bana verilen cevap ise hep kibarcaydı. Bazı forum sitelerinde ise değil yönetici ile muhatap olmak moderatörle bile göz göze gelemiyorsunuz. Velhasıl wmaraci webmaster sitesinde özellikle son yıllarda yapılan görsel değişiklik ve kullanım rahatlığı ile birlikte daha güzel bir ortam oluştu. Wmaraci içerisinde ticaret yaparken kullanıcıların ticaret profillerine de bakmanızı öneriyorum zira herkese güvenilmiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here