Pek çok kişinin hayal ettiği, belki de geleceğin en gözdesi yazılım sektörü olması nedeniyle Android programlama üzerine eğitim arayışına giren yüz binlerce kişi var. Özellikle bilgisayar ile içli dışlı olan genç neslin bu sektöre olan eğilimi oldukça fazla! Yazılım sektörü öyle bir sektör ki, bugün evinizde bulunan bir mikro fırın dalganın çipinde dahi bir yazılım vardır. Yine Uzaya gönderilen bir roket ya da uydu, yazılım sayesinde müdahale edilerek kontrol edilebilmekte! Bu örnekleri verdim çünkü şunu bilmelisiniz ki bu sektörde hayaliniz ne kadar güçlüyse o kadar başarılı olursunuz demektir. Bu sektörde müdahale edemeyeceğiniz hiç bir şey yok! Özellikle Android cihazlar üzerinde çalışan programlar yazacak olmanız, geleceğinizi garanti altına almanıza olanacak sağlayacaktır.

Yazı İçeriği

Android Eğitimleri

Normalde yazılım öğrenmek istiyorsanız tabi ki başlayacağınız nokta Android uygulama yapma noktası olmamalıdır. HTML,PHP eğitimlerine göz atarak kendinizi geliştirmeli ve daha sonra Android programlamaya geçiş yapmalısınız. Bu yazı birazda HTML ve Php diline hakim, daha önce kodlama yapmış olan geliştiriciler için hazırlandı.

Eğer yazılım sektöründeyseniz, çevrenize baktığınızda Android Developer yani geliştirici sayısının ne kadar az olduğunu görebilirsiniz. Bu pazar ülkemizde o kadar boş ki, bunu fırsata çevirip, bundan sonra ki yaşamınız için iş bulma derdi olmadan altın bilezik sahibi olabilirsiniz. Öyle ki bugün Sipariş Android Uygulaması yaptırtmak isterseniz, minimum 5 ile 7,500 TL arası geliştirici tarafından fiyat verilecektir. Peki bu dilin yani bu yazılımı en iyi nasıl öğrenebilirsiniz? İşte Tavsiye edeceğimiz 2 Udemmy kursu!

Android Udemmy Kursları

Öncelikle bilmelisiniz ki bu kursları almış ve deneyimlemiş değiliz. Sadece puana göre ya da en çok satılan android eğitimi hangisiyle onları derledik.

Bunlardan ilki Android Mobil Uygulama Kursu: Kotlin & Java eğitim paketi! Paket içeriğinde ise şu açıklamalara yer verilmiş,

  • Android uygulamalarını yazabilir hale geleceksiniz
  • Java’nın tüm temellerine hakim olacaksınız
  • Kotlin’in tüm temellerine hakim olacaksınız
  • Uygulamalarınızı Google Play’e yükleyip herkese ulaştıracak kadar uzmanlaşacaksınız 

İlgili eğitime buradan ulaşabilirsiniz.

Online Eğitim sistemi Udemmy üzerinde en çok tercih edilen ve puanı en yüksek ikinic Android Programlama Eğitimi ise, Android Mobil Uygulama Geliştirme Eğitimi | Java | 2020 başlıklı eğitimdir.

Bu eğitim içeriğinin açıklaması ise şu şekildedir.

  • ava diline hakim olarak programlama yapabileceksiniz.
  • Android programlama dünyasının detaylarına hakim olacaksınız.
  • Tam anlamıyla profesyonel bir şekilde uygulama geliştirebileceksiniz.
  • Aklınıza gelebilecek olan tüm fikirlerinizi mobil uygulamaya dönüştürebileceksiniz.
  • Geliştirdiğiniz uygulamanızı Google Play gibi platformlar ile birçok kişiye ulaştırabileceksiniz.

Bu eğitime ise buradan ulaşabilirsiniz.

Her iki eğitim de şuan için indirimde olup, eğer bu kategoride hizmet vermek ve kendinizi geliştirmek isterseniz, tavsiye ederiz. İlla bu içerikleri satın almanıza gerek yoktur. İnternet üzerinden araştırarak ücretsiz android program yapma eğitimlerini de bulabilirsiniz. Kendinizi bu kategoride geliştirdiğiniz an itibariyle sitemize gelip belki teşekkür edersiniz. Şimdiden başarılar.

1 Yorum

  1. Öncelikle teşekkürler uzun zamandır Android eğitimi almayı düşünüyordum fakat bir türlü fırsat bulamıyordum. Youtube üzerinden belkide yüzlerce video izlemişimdir ama hiçbiri detaylı ve öğretici anlatmıyor. program 2008 yılında çıktı bugüne kadar neden öğrenmedim araştırmadım diye kendime kızıyorum youtube üzerinde ki saçma sapan videoları izlemekle öğrenilmiyormuş. Bu işe emek verip zaman ayırmak ilk kural ve biraz da ücret ödeyeceksin kimse babasının hayrına eğitim vermiyor. Mutlaka bir bedeli var bilgiye ulaşmanın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz