sosyal medya

Bugün sizlerle edindiğim tecrübe ve bilgileri paylaşacağım. Öyle sürekli sizin adınıza rekalm yapan, tweet atan uygulamaları boşverin. Twitterda populer olmak, takipçi sayısını arttırmak, gündemde kalmak hayal değil. Bunun için şimdi yazacaklarımı iyi okumanız yeterli. Başlayalım.

Yazı İçeriği

Unfow Uygulaması

Uygulama sayesinde yapabilecekleriniz:

-Takip etmek istediğiniz kişilerin kriterlerini belirleme. “Takipçi Ara” bölümünden, en az kaç takipçisi olsun, en az kaç tane tweet atmış olsun, takip ettiği/takipçi sayısı oranı ne olsun vb gibi kriterler belirleyerek ideal kişilere ulaşabilirsiniz.

-“Takip Etmeyenler” bölümünden sizin takipettiğiniz ama sizi takip etmeyenlerin listesini bulabilirsiniz.

-“Takip Etmediklerin” bölümünden ise sizi takip edip sizin ise takip etmediklerinizin listesini bulabilirsiniz.

-Ayrıca diğer bölümlerde ise en çok retweet yapılan tweetlerini bulabilir, mentionlu twitlerini ve engellediğin kimseleri görebilirsin.

-Uyku tahmini bölümünden ise twitterı genelde ne zaman kullanmış olduğuna bakabilirsin. Böylece genel bir analiz imkanı doğmaktadır.

-unfow.org sitesine giderek twitter ile giriş yapın ve uygulamanın keyfini çıkarın. Unutmadan; twitter.com/okulsayfam takip etmeyi unutmayın.

-Ne kadar çok kimseyi takip ederseniz o kadar çok takip edilirsiniz. Twitter tarafından belirlenen agresif tavırlar yapmak istemiyor ve hesabınızın askıya alınmasını istemiyorsanız takipçi arrtırma işlemini belli aralıklarla uygulayın.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

1 Yorum

  1. Twitter takipçi sayısını arttırmanın bir çok yöntemi var bana göre en etkili 3 yöntemi sıralayayım ilk yöntem takibe takip yöntemidir herkesi takip edip sonra onlarında sizi takip etmesini saplayabilirsiniz. İkinci yöntem ise çekiliş yöntemidir her hangi platformda küçük bir hediye çekiliş ile vererek katılım şartı olarak da hesabı takip etmeyi söyleyebilirsiniz. Üçün ve son yöntem ise takipçisi çok büyük hesaplar yada sanatçı hesapların twitlerine yorum yapıp etkileşime girmektir. Bu yorumlar hakaret olmadan sataşmak olabilir kavga çıktığında çekirdeği ile sizleri izlemeye gelenler olacağından en etkili yöntemdir. Tabi ki sizin yönteminiz de geçerli bir yöntemdir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz