sosyal medya

Bugün sizlerle edindiğim tecrübe ve bilgileri paylaşacağım. Öyle sürekli sizin adınıza rekalm yapan, tweet atan uygulamaları boşverin. Twitterda populer olmak, takipçi sayısını arttırmak, gündemde kalmak hayal değil. Bunun için şimdi yazacaklarımı iyi okumanız yeterli. Başlayalım.

Unfow Uygulaması

Uygulama sayesinde yapabilecekleriniz:

-Takip etmek istediğiniz kişilerin kriterlerini belirleme. “Takipçi Ara” bölümünden, en az kaç takipçisi olsun, en az kaç tane tweet atmış olsun, takip ettiği/takipçi sayısı oranı ne olsun vb gibi kriterler belirleyerek ideal kişilere ulaşabilirsiniz.

-“Takip Etmeyenler” bölümünden sizin takipettiğiniz ama sizi takip etmeyenlerin listesini bulabilirsiniz.

-“Takip Etmediklerin” bölümünden ise sizi takip edip sizin ise takip etmediklerinizin listesini bulabilirsiniz.

-Ayrıca diğer bölümlerde ise en çok retweet yapılan tweetlerini bulabilir, mentionlu twitlerini ve engellediğin kimseleri görebilirsin.

-Uyku tahmini bölümünden ise twitterı genelde ne zaman kullanmış olduğuna bakabilirsin. Böylece genel bir analiz imkanı doğmaktadır.

-unfow.org sitesine giderek twitter ile giriş yapın ve uygulamanın keyfini çıkarın. Unutmadan; twitter.com/okulsayfam takip etmeyi unutmayın.

-Ne kadar çok kimseyi takip ederseniz o kadar çok takip edilirsiniz. Twitter tarafından belirlenen agresif tavırlar yapmak istemiyor ve hesabınızın askıya alınmasını istemiyorsanız takipçi arrtırma işlemini belli aralıklarla uygulayın.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz