Turkcell Game+, geçtiğimiz günler içerisinde kullanıma sunulan bulut zamanlı oyun hizmetidir. Turkcell ile NVIDIA şirketlerinin ortak çalışması sonucu ülkemizde kullanıma sunulan bu servis sayesinde oyun severler de eşsiz ve sorunsuz bir oyun deneyimi yaşayabilmektedir.

Oldukça önemli özelliklere sahip olan bu oyun hizmeti ile birlikte kullanıcılar da herhangi bir güçlü bilgisayar donanımına gerek duymadan son çıkan oyunları akıcı bir şekilde internet üzerinden oynayabilmektedir. Peki, son dönemlerde adını sıklıkla duyduğumuz Turkcell Game+ nedir, özellikleri nelerdir, nasıl kullanılır, abonelik fiyatı ne kadardır?

Yazı İçeriği

Turkcell Game+ Nedir?

Turkcell Game+, 15 Mart 2021 tarihinde Turkcell ile NVIDA şirketlerinin ortak çalışması sonucu kullanıma sunulan bulut tabanlı oyun hizmetidir. Kullanıma sunulan söz konusu servisin sunucuları ise ülkemizde yer almaktadır.

Ülkemizde yer alan sunucular sayesinde oyun severler de herhangi bir geçikme ile karşılaşmadan oyunlarını sorunsuz ve akıcı bir şekilde oynayabilmektedir.

Dilerseniz, ülkemizde kullanıma sunulan yeni bulut tabanlı oyun servisinin özelliklerini gelin daha yakından ayrıntılı olarak birlikte inceleyelim.

Turkcell Game+ Özellikleri

15 Mart 2021 tarihinde kullanıma sunulan yeni bulut tabanlı oyun hizmeti Turkcell Game+ özellikleri ile dikkat çekiyor. Son derece geniş bir kütüphaneye sahip olan bu servis sayesinde oyun severler de birçok oyunu internet üzerinden oynayabiliyor.

Son derece gelişmiş özelliklere sahip olan bu oyun servisinde aynı zamanda RTX teknolojisi de bulunuyor. Kullanıcılar, NVIDIA şirketi tarafından özel olarak geliştirilen ve 2018 yılında kullanıma sunulan bu teknolojiyi kullanarak daha canlı bir oyun deneyimi de yaşayabiliyor.

Söz konusu oyun servisine üye olan kullanıcılar, herhangi bir indirme veya güncelleme işlemi ile karşılaşmadan oyunlarını oynayabiliyor. Ayrıca kullanıcılar, tüm oyun kayıtlarına da dilediği bilgisayardan kolaylıkla erişebiliyor ve oyunlarına kaldığı yerden devam edebiliyor.

Game+ Servisi Nasıl Kullanılır?

Game+ servisi, son derece kolay ve bir o kadar da pratik bir şekilde kullanılabilmektedir. Söz konusu servisi kullanabilmek için öncelikli olarak bu hizmete üye olmalı ve hemen ardından uygulamayı indirmelisiniz. İndirme ve üyelik işlemleri için aşağıda yer alan bağlantı seçeneğini kullanabilirsiniz.

  • Game+ hizmetine üye olmak veya söz konusu servisi indirmek için tıklayınız.

Game+ servisine üye olan ve uygulamayı indiren kullanıcılar, herhangi bir güçlü donanıma sahip olmadan tüm oyunları akıcı ve sorunsuz bir şekilde oynayabilmektedir. Bulut tabanlı oyun servisinden yararlanabilmek için önerilen bağlantı hızı ise 720P görüntü için 15 Mbps, 1080P görüntü için ise 25 Mbps olarak duyurulmuştur.

Güncel Turkcell Game+ Servisinin Fiyatı

Geçtiğimiz günlerde kullanıma sunulan bulut tabanlı oyun servisi Turkcell Game+ fiyatı ile dikkat çekiyor. Oyun severler, Basic paketini satın alarak ücretsiz bir şekilde günlük 1 saatlik oyun deneyimi yaşayabiliyor. Premium paketini satın alan oyun severler ise aylık 74,9 TL ödeyerek servisin tüm özelliklerinden yararlanabiliyor. Oyun severler ayrıca, özel lansman paketini de satın alarak söz konusu servisi üç ay boyunca 149,7 TL karşılığında kullanabiliyor.

Dilerseniz SSD ile İlgili 3 Kural! konumuza da göz atabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. İşin içinde NVIDIA varsa boş bir iş çıkmayacağı kesindir. Oyun oynayanlar ve severler için gayet güzel bir buluş ama fiyat konusunda biraz tuzlu olmuş diyebiliriz sanırım. Tamam Turkcell farkı ama bu oyunu oynayanlarında öğrenci olması gibi durumları da unutmayalı. Alınacaksa en mantıklı lansman paketi satın almaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz