Uzun süredir siz değerli ziyaretçilerimize bu tarz faydalı bilgi vermediğimizi tespit ettik ve sizlere yine harika bir bilgi makalesi hazırlamaya karar verdik. Sil Süpür 10 GB internet nasıl yapılır konusunda detaylı anlatıma geçeceğiz. Bu konu belki diğer operatör kullanan ziyaretçilerimizi ilgilendirmiyor olabilir ancak bakmalarında fayda var! Neden diye soracak olursanız belki burada uygulayacağınız işlemler kendi operatörünüz de bulunan sil süpür tarzı uygulamalarda işe yarayabilir. Operatör firmalarının bu tarz uygulamaları genelde aynı algoritma ile çalıştığı için denemenizi tavsiye ederiz. Dilerseniz şimdi taktiklere geçiş yapalım.

Yazı İçeriği

Yöntem 1: 5 kez Gir Çık

Öncelikle Türk Telekom tarafından kullanıcılarına özel sunduğu Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına giriş yapmalıyız. Sil Süpür bölümünü açtıktan sonra 5 kez silmelisiniz. Bunu nasıl yapacağınıza dair detaylı video aşağıda bulunmaktadır.

Aşağıda ki videoda nasıl yapıldığı belirtilmektedir. Aşağıda ki işlem denenmiş ve tarafımızdan onaylanmıştır. Bu yöntem işe yaramaz ise yorum bölümünden bize lütfen çalışmadığını iletiniz.

Yöntem 2: Salı Günleri!

Dünya genelinde yapılan bir araştırmaya göre firmaların en az ciro yaptığı gün, salı günüymüş. Bu bir tesadüf mü bilinmez ama Türk Telekom Sil Süpür hizmetini Salı günleri sabah 06-08:30 arasında yaptığınızda İnternet paketi çıkma ihtimali artıyor. Eğer İnternet değil ve konuşma hediyesi almak isterseniz, Pazar günü 17:00 ile 17:45 saatleri arasında Sil Süpür yapmanız gerekmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Algoritması

Türk Telekom Bedava İnternet kazanmak için yapmanız gereken bir diğer işlem ise kendi paketiniz de bulunan İnterneti bir süre kullanmamanız gerekmektedir. Şimdi sizlere bu firmanın algoritması hakkında bilgi vereceğiz. Bu sayede neden kendi internetinizi kullanmamanız gerektiğini öğrenmiş olacaksınız.

Bu hediye internet veren operatölerin algoritması kullanım şeklinize göre çalışmaktadır. Yani haftalık hediye veriliyorsa, o hafta internet paketinizi dakika paketinize göre daha fazla kullanmış iseniz, o halde size dakika hediyesi veriliyor. Kısacası hangi paketi o hafta az kullanmış iseniz o paket içeriğinden tarafınıza hediye veriliyor. Eğer hediye internet paketi istiyorsanız ilk hafta sabırlı olmanızı ve kendi aylık paketinizde bulunan interneti kullanmamanızı öneririz. İkinci hafta göreceksiniz ki tarafınıza sil süpür internet hediye verilecektir.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz