Türkiye’de kaç tane okul var? Okul sitesini nereden bulabilirim? Şehir merkezinde yer alan okulların listesi. Hangi okullar var? İstanbul’da hangi okullar var? Ankara’da hangi okullar var?Tüm okulların listesi. Bütün okulların tam listesi. İl il ilçe ilçe okul listesi. Hangi ilde hangi okullar var? Okul nasıl? Okulların harita konumları. Okulların ulaşım bilgisi. Hangi okul nerede? En iyi okullar. En iyi Anadolu liseleri hangileridir? En iyi fen liseleri hangileri? En iyi ilkokul hangisi? En iyi ortaokul hangisi? En iyi okul öncesi eğitimi veren okullar hangileri?

Merhaba değerli dostlar.

Bugün size önemli pratik bir rehber sunuyorum. Bu rehber sayesinde:

-Ülkemizde yer alan tüm okulların internet adreslerine ulaşabileceksiniz.

-Tüm okulların harita üzerindeki konumlarına bakarak yol tarifi alabileceksiniz. Böylece okula ilk defa gidecek olanlar için büyük kolaylık sağlanacaktır.

-Okulların kendi sitesinde yer alan bilgilere ulaşabileceksiniz.

Yukarıda saydığım tüm soruların cevaplarını bulabileceğiniz adres buraya tıklayınız

2 YORUMLAR

  1. Evet eskiden bende bu sistemi kullanırdım ve bir sınava gideceğim zaman buradan bakar navigasyon ile çok kolay yol tarifi alırdım ama şimdi bu özelliği siteden kaldırmışlar linke tıkladığımızda 404 sayfa bulunamadı mesajı geliyor. Bunun yerine okul adına google yazdığımızda zaten yol tarifine kadar çıkacaktır. Buradan eğer sınav için okul aratanlar varsa şunu söyleyebilirim okulu bulmak için son günü beklemeyin okulun adını adresini alın hatta sınavdan önce gidip görün.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz