Telepatik iletişimin içinde yer aldığı işaretler inkar edilemez. Çevremizde ki birçok insanda kullanım yeteneğinin olup olmadığından şüphe duyar. Herkesin bir şekilde telepatik gücü vardır ancak yetenek düzeylerinin farklı olduğunuda belirtmemiz gerekir. Telepati, zihninizi kullanarak iletişim kurma yeteneğidir. İnsanlar yakın çevreleriyle ve daha çok sevdikleriyle telepatik iletişim yani bir bağ geliştirirler. Bu konuda yeterince güçlü olduğunuzu düşünüyorsanız sadece yakın çevreniz ile değil, telepatik olarak tanımadığınız yabancılarla da iletişim kurabilirsiniz. İşte Telepatik iletişimin ilk 10 işareti!

1. Olumlu veya olumsuz algılamak

Gizlemek ve saklamak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarında bile, iletişim halinde olduğunuz kişinin olumlu veya olumsuz tepkilerine anında algılayabilirsiniz.

2. Yalan Dedektörü

Yürüyen bir yalan dedektörüsün. Karınızda ki kişinin size yalan söylediğini çıok kısa süre içinde kolayca anlayabilirsiniz ve bu konuda kendini beğenmiş hissedebilirsiniz. Bunu içgüdüsel bir duygu olarak düşünmeyin çünkü onların aklında neler olduğunu görebilirsiniz.

3 Gerçeği Bilmek

Biriyle birlikteyken seni yanlış yönlendirdiklerini biliyorsun. İnsanlar sizi kandırdıklarını düşünebilirler ama neler olduğunu anlayabilirsiniz.

4. Konuşmaları Duyma

Bir konuşma sırasında konuşmayı bırakmış olsalar bile size ne söylediklerini duyabilirsiniz. Düşünceyi yakalamaya daha çok inandığınız zaman gücünüze daha da çok geliştireceksiniz.

5. Tehlike Duygusu

Değer verdiğiniz insanlar veya arkadaşınız tehlike içinde olduğunda bir şeylerin yanlış gittiğini anında hissedebilirsiniz. Sadece olumsuz ya da kötü zamanlar değil, aynı zamanda onların mutluluğunu da hissedebilirsiniz.

6. Aklınızla iletişim kurma

Birine telepatik bir mesaj gönderebilirsiniz. Bir odaya girdiğinizde ve kasıtlı olarak düşündüğünüz birine merhaba dediğiniz gibi bu yeteneği daha çok uygulayarak daha da geliştirebilirsiniz.

7. Negatif enerji duygusu

Birisi size negatif enerji gönderdiğinde bunu hissedebilirsiniz. Birisi sizi kıskanıyorsa etrafınızda olmak istemedikleri veya size zarar vermek istedikleri mesajını algılayabilirsiniz.

8. Negatif enerji saldırıları

Psişik saldırıyı da hissedebilirsiniz. Çevrenizde ki enerji kayması oldukça belirgindir. Saldırının zayıf ya da güçlü olup olmadığını bilirsiniz.

9. Duygular

Eşinizle birlikte olduğunuzda telepatik olarak iletişim kurarsınız. Eşinizin tüm duygularını paylaşmak istemediğinde bile duygu durumunu hissedersiniz.

1O Zihinleri Okuma

”Bugün iyi görünüyor” ”Bu kıyafetin rengi iyi değil” gibi bir yerde ortaya çıkan size yapılan rastgele yorumları duyarsınız ve etrafınıza baktığınızda size bakan bir kişiyi görürsünüz. Onu fark ettiğinizde ise onlar sizden gözlerini kaçırıp uzaklara bakarlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz