Bu yazının editörü olarak bugün sizlere gerçekten gerek ürünleriyle gerekse müşteri odaklı profesyonel bir firma olmasıyla övündüğüm bir işletmeden bahsedeceğim. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki bu bir SPONSOR İÇERİK değildir. Günümüzde bu tarz içeriklere o kadar çok güven azaldı ki, ücret karşılığı tanıtım yapan sahte fenomenler yüzünden övgüyü hak eden firmalara bile güvenemiyor insanlar. Bu yazının sonunda eğer sizde cep telefonunuzu kaplamak, cep telefonunuza ya da playstation serilerine, daha da fazlası akıllı saatlerinzin kılcak çiziklere karşı koruma ve tarz yaratmak isterseniz, önereceğim bu firmayı kesinlikle tercih etemnizi öneririm.

Açıkçası şunu belirtmek isterim ki yeni bir ürün keşfettiğinizde ”neden benim daha önce aklıma gelmedi” diye saçma bir düşünceye kapılırsınız. PapsCover ile ilk tanıştığımda neden bu iş modelini ben düşünmedim diye kızmadım değil! Özellikle Türk firmaları olmaları ver hem yurt içi hem de yurt dışında yüksek müşteri kitlesine sahip bir markadan bahsediyoruz. Günümüzde akıllı cep telefonları insan hayatının en önemli noktası haline geldi. Ülke olarak ekonomik açıdan zor dönemlerden geçtiğimiz bugünlerde cep telefonumuzu yenilemek neredeyse imkansız hale geldi. Yeni çıkan cep telefonlarının fiyatları bundan 2 yıl önce alabileceğimiz orta segment araç fiyatları ile yarışır hale geldi. Hal böyleyken yeni cep telefonu alamıyorsanız, elinizde ki cihazı yenileyebilirsiniz.

Kılcal çizikler ve darbeler konusunda çok takıntılı bir editör olarak sizde benim gibiyseniz, telefonunuzun görünümü sizi sıkıyorsa, Papscover ile tanışmanızı öneririm. Telefon nasıl kaplanır ya da kendim nasıl kaplayacağım diye düşünüyorsanız bununda çok kolay bir çözümü var. PapsCover ekibi sitelerinde hazırlamış oldukları telefon nasıl kaplanır başlıklı bölümlerinde telefonunuzu nasıl kaplayacağınızı en ince ayrıntısına kadar anlatmışilar. Yine aşağıda ki videodan sizde bu işlemi nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Sadece akıllı cep telefonları değil! Eğer bir playstation kullanıcısı iseniz, eğer akıllı saatinizi kaplatmak isterseniz yine tereddüt etmeden papscover internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Eğer bu tarz tavsiye niteliği taşıyan içeriklerin daha çok gelmesini isterseniz yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz