Sitemizin analizini yaparken dikkatimizi çeken bir durum oldu ki, o da teknoloji alanında çok fazla içerik girişi yapmamış olmamız! Bugün teknoloji fırsatları yakalayacağınız hatta bu konuyu gördüğünüz andan itibaren sipariş geçmeniz gereken 2 üründen bahsedeceğim. Bu iki ürünü kullanan ve zamanında daha pahalıya satın almış birisi olarak, kesinlikle kaçırmamanız gereken ürünler diyebilirim. Ürünlerin geliş süresi belki covid-19 nedeniyle normal sürece göre uzun olabilir. Ama üç iş günü içinde geleceğine 1 haftada gelsin. Bunu dert etmemenizi öneriyorum çünkü gerçekten güzel kampanya yakalamış olacaksınız. Dilerseniz şimdi ilk ürünümüze geçiş yapalım.

Adata, Asu630Ss-240Gq-R, SSD Kart, 240 Gb

Öncelikle belirtmek isterim ki, eğer kullandığınız bilgisayar yada laptop cihazlarda eğer SSD takılı değilse kendinize eziyet ediyor olmalısınız. SSD Nedir sorusuna kabaca cevap verecek olursak, veri depolama kartı diyebiliriz. Ancak SSD ile HDD arasında ki fark nedir diye mutlaka soranlar olacaktır. Buna vereceğimiz cevap ise, HDD cihazlar içerğinde barındığır disklere yazım ve okuma işlemi yaparken SSD teknolojisinde buna gerek duymadan çok daha hızlı okuma ve yazma işlemi yapar.

En basit örneği ile hdd takılı bir cihazda ki performans ile SSD takılı bir cihazda ki performans arasında minimum 10 kat performans hızı vardır. Oynadığınız oyunlardan tutunda Windows işletim sisteminin daha stabil çalışmasına kadar birçok konuda fayda sağlayacaktır. SSD kategorisinin en çok tutualn markası olan Adata markası kısa bir süre önce kampanya yaptı ve 350 TL değerinde ki ürünü 278 TL gibi bir rakama Amazon üzerinden satışa çıkarıldı. Bir ipucu daha verelim. Belki ürün 1-2 gün içinde küçük bir indirime daha girebilir. Risk alıp beklemek istemiyorum derseniz aşağıda ki linkten alabilirsiniz. Zira ürün stoku son 15 adet kalmış ve Amazon sitesinde en çok satın alınan ürün olmuş. Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

Logitech B170 Optik Kablosuz Mouse

Uzun yıllardır Logitech klavye ve mouse kullanan birisi olarak söylemeliyim ki, bu marka gerçekten harika ürünler üretiyor. Hem cep dostu hemde kaliteli ürünler üretmesi nedeniyle, Bilgisayar ürünleri satın alınan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen bir marka. Yine amazon üzerinden 100 TL’den 59 Türk Lirasına inen bu mouse şuan kullandığım ve hayran olduğum bir ürün. Eğer hassasiyet ve ele oturuş sizin için mouse alımında etkin bir rol ise hiç tereddüt etmeden bu ürünü almanızı tavsiye ediyorum. Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

Amazon bildiğiniz üzere yurt dışı patentli dünyanın en iyi digital alışveriş merkezi! Türkiye ile birlikte bir çok ülkede satış deposu var ve bu site üzerinden yaptığınız alışverişler Türkiye’de bulunan depodan gönderiliyor. Bu nedenle ekstra vergiye tabi tutulmuyorsunuz. Üstelik bu ürünleri alırken kargo ücreti de ödemiyorsunuz. Tüm bu bilgiler ışığında almanızı önerdiğim iki üründen bahsettik. Eğer merak ettiğiniz konular varsa yorum bölümünden bize iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz