Sende uzun zamandır bu tarz arayışlara giriyordun ve karşına hep blutv çıkıyordu öyle değil mi? Arama motoruna Sıfır Bir 5. Sezon Bütün Bölümleri İzle yazıyorsun ve karşına o kadar fazla çöp site çıkıyor ki, bu yazımızda sizlere bazı gerçeklerden bahsetmek istiyoruz. Yazı içinde izleyebileceğiniz adres olur mu bilemem ancak okumanız size büyük fayda sağlayacaktır. Arkadaşlar öncelikle Adana Sıfır Bir dizisi okuyan çalışan, bay bayan fark etmeksizin büyük bir izleyici kitlesi oluşturmuş İnternet dizisidir. İlk iki sezonu Youtube üzerinde yayınlanırken, daha sonra dijital ortamda film,dizi gibi video içerikleri izleyebileceğiniz bir platformda yayınlanmaya başladı.

Şimdi arkadaşlar bu siteyi takip ediyorsanız, muhtemel odur ki, öğrencisiniz ve ODTÜ’de burssuz okuyan Banu değilseniz, bir dizi için her ay 20 TL gömmek çokta kolay olmuyor. Şimdi bu dizinin yayınlandığı platforma baktık ve bundan yaklaşık 6-7 ay önce fiyatları 7-8 TL iken, şuan fiyatları 20 TL olması izleyici kitlesini farklı yollara sürüklüyor. Örneğin, Sıfır Bir 5. Sezon 8. Bölüm HD İzle cümlesi Türkiye’de Google üzerinde en çok arananlar arasında yer alıyor. Buradan öncelikle Blu Tv platformuna seslenmek istiyoruz. Özellikle öğrencilere karşı bir indirim yapmadığınız takdirde, ne kadar Telif atarsanız atın, durduramazsınız. İnternet öyle bir kavram ki, bugün telif ihlali uyarısı göndermiş olduğunuz site sahipleri bir saat sonra başka bir alan adı alıp oradan devam edebiliyorlar. Bunun önlemini alma ihtimali gerçekten çok zayıf. Bunun yerine daha yapıcı ve çok kazanma derdi yerine az kazanıp insanları mutlu etmek hedefi içerisinde olursanız, bence istediğiniz kitleyi yakalayabilirsiniz.

Sıfır Bir dizisini bedava izle demeyeceğiz çünkü ilgili firma bize de telif uyarısında bulunabilir. Ancak şuan arama motoru üzerinden kısa bir arama tarama yaparsanız, adana 01 5. sezon tüm bölümler yayınlanıyor. Bu bölümlere rahatlıkla ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Gönül ister ki bu platform aylık beş Türk lirası olsun. Ülkemizde dizi izlemeyi seven herkes satın alsın ama kazanç noktasında politika yanlışı yaptığını belirtmekte fayda var. Belki de oyuncular artık eski kazançlarından çok daha fazlasını istiyor ve bu durum yayıncı platformu bu yola yani fiyat politikasında arttırıma götürmüş olabilir. Arkadaşlar bu bir bilgilendirme yazısıydı. Bu arada İnternet üzerinde bu dizi üzerinden çok fazla kitle çekmeye çalışan site mevcut. Yani siz bu diziyi izle diye başlık koyuyor ancak içeriği tamamen boş. Bu da artık sizin İnternet üzerinden yapacağınız surf deneyimine bağlı. Hangi sitelerde yayınlanacağını yayınlanmayacağını siz bileceksiniz. Bir sonra ki yazımız da görüşmek dileğiyle.

Yorum atıp mail adresini yorumda belirten arkadaşlara link atılacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here