Sfs nedir sorusu, sosyal medya kullanıcıları arasında çok merak edilen bir konudur. Sosyal medya hesaplarında takipçi sayısını artırmak isteyen kimseler arasında kullanılan bazı yöntemler bulunmaktadır. Sfs de takipçi sayısını artırma yöntemlerinden bir tanesidir. Sfs İngilizce “shout out for shout out” kelime grubunun kısaltmasıdır. Bu kelimeler karşılıklı profil paylaşımı anlamına gelmektedir.

Sfs takipçi kasma yöntemine örnek vermek gerekirse, sizin bir sayfanız var ve takipçi artırma talebiniz var, aynı şekilde karşı tarafta da aynı talebi olan bir sayfa var. Her sayfa anlaştığı diğer sayfanın profilini kendi sayfasında paylaşmaktadır. Böylelikle iki sayfa sfs yapmış olmaktadır. Herhangi sayfadan birine giren kullanıcının diğer sayfayı takip etme ihtimali de böylelikle arttırılmaktadır. Yani iki taraflı kazanım söz konusu bulunmaktadır.

Instagram Sfs Ne Demek?

Instagram Sfs nedir, sorusu Instagram kullanıcıları tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Gerek sayfa sahipleri gerekse Instagram platformunun normal kullanıcıları arasında araştırılan bir konu olan Instagram Sfs eyleminin diğer sosyal medyalarda kullanılan Sfs yönteminden bir farkı bulunmamaktadır. Yani Instagram sfs de karşılıklı profil paylaşımıdır. Instagram kullanıcıları bu yöntemle takipçi sayısını artırmaktadır. Instagram’ın ticari sayfalarının neredeyse her sayfasında sfs için dm yazısı göze çarpmaktadır. Bu yazı karşılıklı profil paylaşımı yapmak isteyen kullanıcıların bu taleplerini sayfaya direkt mesaj ile aktarmaları gerektiğini söylemektedir. Yani Instagram’da DM direkt mesaj anlamına gelmektedir.

Instagramda Sfs Nasıl Yapılır?

Instagramda sfs yapma yöntemi, sayfanızın takipçi sayısı ile oldukça ilgili bir konudur. Instagram kullanıcıları sfs yapmak için genelde takipçi sayısı kendi sayfalarına yakın olan sayfaları tercih etmektedir. Yani takipçi sayınız ne kadar fazla ise büyük sayfalarla sfs yapma ihtimaliniz de o kadar fazladır. Bu sebeplerden dolayı sfs yapmak istediğiniz sayfanın takipçi sayısının sizin sayfanızın takipçi sayısına yakın olduğuna dikkat etmeli ve sfs talebinizi direkt mesaj yolu ile karşı sayfaya iletmelisiniz.

UNF Ne Demek?

UNF nedir, sorusu bu kısaltma ile karşılaşan kimseler tarafından oldukça sık sorulmaktadır. UNF, unfollow kelimesinin kısaltması olarak kullanılmaktadır. Yani sfs gibi bir kısaltma olan UNF, bir kimseyi takipten çıkarma anlamına gelmektedir.

1 Yorum

  1. Bazen forum sitelerinde denk geliyordum Karşılıklı SFS yapılır diye okurdum ama bir anlam veremezdim bu insanlar ne konuşuyor ne diyor der sormaya cesaret edemezdim bu seferde cahile çıkardı adımız. Bunun seo ya ne yararı var bilemiyorum . Paylaşım sonrası takipçi kasmak için güzel işler yapılabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz