Bu yazımızda sizlere sevgiliye alınacak yılbaşı hediye tavsiyeleri vereceğiz ancak bugün o iğrenç ötesi geçen yılın son günü! Sırada daha kötü günler mi bizi bekliyor yoksa daha iyi günler mi, onu yaşayıp göreceğiz. Gönül ister ki, 2020 yılını hiç yaşamamış, bu yıl içerisinde yaşadığımız pandemi sürecini hiç deneyimlememiş olmayı!

Bu yazıyı eğer okuyup fikir edinmek istersen, senden sadece tek birşey isteyeceğiz. Aşağıda ki yorum bölümünde seni en çok etkileyen olay neydi? Bunu yazarsan 2020 yılından bir hatıranı bu yazı altına ebedi olarak bırakmış olursun. Konumuzu çok bölmeden bu özel günde nasıl hediyeler tercih etmeniz gerektiğine bakalım.

Yazı İçeriği

Erkeklere Yıl Başında Ne Hediye Alınır?

İlk başta erkeklere giriş yapıyorum çünkü bende bir erkek olduğum için hemcinslerimin neler isteyebileceği konusunda güzel fikirlere sahibim. İlk olarak şunu belirtmeliyim ki erkekler motorlu cihazlara bayılırlar. Evet garip bir tanımlama oldu ancak, böyle pille şarjla çalışan elektronik ürünler erkekler için çok önemlidir.

Eğer erkeklere yıl başında ne hediye alınır diye düşünüyorsanız, fiyat performans olarak bütçenize uygun ürünler tercih edebilirsiniz. Burada bütçeniz gerçekten önemli değil. Yani yılbaşı hediyesi olduğu için ve doğum günlerine nispeten daha az özel olduğu için bütçenizi zorlamanıza gerek yok.

Örneğin, ben doğum günlerinde parfüm alınmasını sağlıklı bulmuyorum. Hediye dediğimiz olay çok kısa süre içerisinde kullanılıp bitmemeli mesela. Ancak yılbaşı hediyelerinde parfüm tercih edilebilir. Ancak orijinal parfüm fiyatlarına baktığımızda o fiyatlara orijinal parfüm almak yerine elektronik ürünlere yatırım yapmanız sevgilinizi daha çok mutlu edecektir. Eğer elektronik ürünler almak istemiyorsanız, o halde kişiye özel çakmak, deri kartvizit gibi küçük ancak işlevsel ürünler tercih edebilirsiniz. Peki ya kadınlara yıl başına ne hediye alınır?

Kadınlara Yıl Başında Ne Hediye Alınır?

Ah bu kadınlar! Sizlere hediye almak konusunda o kadar çok zorlanıyoruz ki! Biliyoruz bir çiçek ile de çok mutlu olabilecek varlıklarsınız. Ancak biz erkekler en iyisini yapmak isteriz. Tabi ki değer verdiğimiz kadına! Bu bölümde hemcinslerime kız arkadaşa yıl başı hediyesi ne alınır sorusuna tam bilmemek ile beraber cevap vereceğim. Şaka bir yana bu konuda bilgim var. Çünkü daha önce kurumsal bir firmada 8 yıl yöneticilik yaptım. Yılbaşı için gelen müşterilere fazlasıyla ürün satışı da yaptım.

Kadınlar Hangi hediyelerden mutlu olurlar?

Bir kadının her şeyden mutlu olabileceğini öncelikle bilmemiz gerekiyor. Tabi ki gözü paradan başkasını görmeyen, ilişkiye mantık çerçevesinde bakan kadınlar hariç. Eğer sizin de ufak hediyelerden dahi mutlu olacağına inandığınız bir eşiniz varsa ona alabileceğiniz maksimum bütçe ile hediye alın. İnanın bana öyle bir insana en iyisi feda olsun. Eğer bu yazı tam anlamıyla sizlere rehberlik edemediyse Sevgililer günü hediyesi başlıklı konumuza göz atabilirsiniz.

Bütçenizi belirlediyseniz, kız arkadaşa alınacak hediyeler arasında ilk sırada zarif görünümlü takı ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu yüzük olabilir, zarif bir kolye olabilir ya da çok tercih edilmese de küpe olabilir. Bunun dışında kadınlar dış aksesuarlara da çok önem verir. Örneğin çanta, ayakkabı gibi ürünler tercih edip almanız, sevgilinizin çok mutlu olmasına olanak sağlayacaktır. Bu yazımızda sizlere kısaca alabileceğiniz ürünlerden bahsettik.

Yılbaşı Planı Yapılmalı mı?

Yılbaşı planı eğer salgın dönemi olmasaydı harika bir fikir olabilirdi. Sevgilinizle, eşinizle farklı bir yerde ister baş başa isterseniz kalabalık bir ortamda güzel vakitler geçirebilirdiniz. Ancak bildiğiniz üzere 2020 yılını 2021’e bağlayan yılbaşında sokağa çıkma yasağı bulunuyor. Bu nedenle gizlice yapacağınız planlar başınızı fazlasıyla ağrıtabilir.

sevgiliye alınacak yılbaşı hediye tavsiyeleri

Sokağa Çıkma Yasağı Cezası Ne Kadar?

Bunun yerine eğer karşı cins eşiniz değilse riske girip yılbaşı ev partileri yapmanıza gerek yok. Çünkü olası komşular tarafından şikayet edilirseniz bunun maddi yaptırımı size pahalıya patlayabilir. Bu da yeni yıla borçlu girmenize sebep olacaktır. Ceza hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Bildiğiniz üzere hayatımızı mahveden bu salgının bir an önce hayatımızdan çıkıp gitmesi için mesafeli olmak zorundayız. Arkadaşlarınızdan sizlere bu yılbaşında gizli etkinliklere katılmanız için davet gelirse kesinlikle kabul etmeyiniz. Aksi taktirde geceyi karakolda geçirebilirsiniz.

Bu yılbaşını evinizde geçirmenizi umut ediyor, yeni yılın sizlere sağlık mutluluk ve huzur getirmesini temenni ediyoruz. Umarız ülkemiz ve dünya geneli bu salgından bir an önce kurtulur ve sevdiklerimize sarılarak yeni yıllara gireriz. Mutlu yıllar okul sayfam ailesi.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz