Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımızda bizi yoracak bir çok iş ve gereç dijital ortama aktarıldı. Buda aslında bizi biraz tem yapsa da fazlasıyla rahatlattı. Bugün Online Sınav Nedir sorusuna detaylı olarak cevap arayacağız. Öncelikle biraz teknolojiden bahsedelim. Çok değil, bundan 10 yıl öncesine kadar akıllı cihazlar yeni piyasaya giriş yapmış ancak işin yazılım boyutunda henüz geliştirilen çok fazla uygulama yoktu. Şuan Google Play ve İOS App Store markete baktığınızda sizi yoracak tüm lüzumlu işleri yorulmadan yapmanıza olanak sağlayan uygulamalar dolu. Önceleri bankalarda sıra beklerken, şuan cep bankacılığı ile dilediğiniz gibi su, elektrik, fatura ödemesi, eft ve havale yapabiliyorsunuz. İşte biz de okul sayfam ekibi olarak sitemize bir yenilik getiriyoruz. Öğrencilerin sıkılmadan, yorulmadan, tabletleri ya da bilgisayarları üzerinden kendilerini deneyebilecekleri bir algoritma üreterek eğitim bölümümüzü yakında hizmete açıyoruz. Dilerseniz neler yapabileceğiniz konusunda detayları verelim.

Online Deneme Sınavı

Eğitim bölümümüzde kuşkusuz öğrencilerin en çok beğeneceği bölüm olan Online Deneme Sınavı ile hazırlıklarınızı en iyi şekilde yapabilirsiniz. Sorular, reel hayatta öğretmenlik yapan, kendi bölümünde başarılı olan öğretmenler tarafından hazırlanacaktır. Siz değerli ziyaretçimiz, bu bölümü gerçekten seveceksiniz. Sınav bölümünde,

  1. Kamu Personel Seçme Sınavı
  2. Açık Öğretim Fakültesi Sınavları
  3. Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavları
  4. Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı
  5. Lisans Yerleştirme Sınavı
  6. Dikey Geçiş Sınavı
  7. Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı

Daha pek çok sınavı Eğitim kategorimizde bulabileceksiniz.

Sınav Tarihleri

Sınav tarihleri unutulmaması gereken yegane düşüncelerden bir tanesidir. Sınav tarihini unuttuğunuz anda tüm yıl yaptığını çalışmalar boşa gidebilir. Bir insan sınav tarihini neden unutsun diye sorabilirsiniz. Maalesef sınavlarda heyecan yapan, ya da yoğun tempo iş hayatı olan öğrencilerde var. İşte eğitim bölümümüzde bu kategoriye de yer vereceğiz.

Videolu Dersler

Öğrencilerin en çok hoşuna gideceği bölüm diyebiliriz. Uzman öğretmen kadromuz ile güncel dersleri video ile kayıt altına alıp bu kategoride sizlerle paylaşacağız. Bu sayede aklınıza takılan ya da anlamadığınız konuları bu bölümden izleyerek öğrenebileceksiniz.

Ders Notları

Ders notları bir öğrencinin olmazsa olmazlarındandır. bu bölümde yapacağınız sınavları ya da videolu dersleri yine ders notları bölümüne ekleyebilirsiniz. Kısacası siz değerli öğrencilere en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmalara devam ediyoruz. Bizi takip etmeyi lütfen ihmal etmeyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here