blok not

Merhaba.

Okulsayfam.com blog yazıları başlıyor. Okula dair ne varsa okul sayfam sitesinde bulabileceksiniz. Okul sorunları, öğrenci faaliyetleri, öğretmenler, öğretmen atamaları, öğrenci ve öğretmen sorunları, geziler, eğlenceler, öğrenci modası, erkek ve kızlar için kıyafet analizleri, eğitim sistemine yönelik eleştiriler, maaşlar, okul müdürlerinin tutumları, sportif organizasyonlar, çocuk oyunları ve daha pek çok konuyu buradan takip edebilirsiniz.

Eğitim serüveni insan hayatının yaklaşık 16 yılını almaktadır ancak eğitim sürecinin doğurduğu sonuçlar ve oluşturduğu etkiler insanın üzerinde hayat boyu sürmektedir. Okul sıralarında yaşanılan dostluklar, aşklar, yapılan geziler, faaliyetler, aktif olunan gruplar, eğitici gruplar ve hatta yapılan kavgalar, dövüşler asla unutulmaz. Günler geçince anlatacak anılarımız olur, facebboktan eski bir hocamızın profilini açar ve eşimize ballandıra ballandıra anlatırız “Bu hoca bana hayatımdaki ilk tokadı atmıştı” diye. Okul sayfalarımız kalıcı izler bırakır..

Evet, bende sizlere hem tecrübelerimden istifade ederek hem de yapmış olduğum gözlemlere dayanarak paylaşımlar yapacağım. Umarım beğenir ve eğlenirsiniz.

 Ekleyen: Editör , Yazı Yayın Tarihi:21/06/2014 , destek@okulsayfam.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz