blok not

Merhaba.

Okulsayfam.com blog yazıları başlıyor. Okula dair ne varsa okul sayfam sitesinde bulabileceksiniz. Okul sorunları, öğrenci faaliyetleri, öğretmenler, öğretmen atamaları, öğrenci ve öğretmen sorunları, geziler, eğlenceler, öğrenci modası, erkek ve kızlar için kıyafet analizleri, eğitim sistemine yönelik eleştiriler, maaşlar, okul müdürlerinin tutumları, sportif organizasyonlar, çocuk oyunları ve daha pek çok konuyu buradan takip edebilirsiniz.

Eğitim serüveni insan hayatının yaklaşık 16 yılını almaktadır ancak eğitim sürecinin doğurduğu sonuçlar ve oluşturduğu etkiler insanın üzerinde hayat boyu sürmektedir. Okul sıralarında yaşanılan dostluklar, aşklar, yapılan geziler, faaliyetler, aktif olunan gruplar, eğitici gruplar ve hatta yapılan kavgalar, dövüşler asla unutulmaz. Günler geçince anlatacak anılarımız olur, facebooktan eski bir hocamızın profilini açar ve eşimize ballandıra ballandıra anlatırız “Bu hoca bana hayatımdaki ilk tokadı atmıştı” diye. Okul sayfalarımız kalıcı izler bırakır..

Evet, bende sizlere hem tecrübelerimden istifade ederek hem de yapmış olduğum gözlemlere dayanarak paylaşımlar yapacağım. Umarım beğenir ve eğlenirsiniz.

 Ekleyen: Editör , Yazı Yayın Tarihi:21/06/2014 , bilgi@okulsayfam.com

1 Yorum

  1. Sitenizi çok beğeniyor ve uzun süredir takip ediyorum. Yazılan bilgi konuları ve testler bir harika , günlük sitenize girip acaba bugün ne yazıldı diye bakıyorum. Kişisel gelişim ile alakalı yazıların da gelmesini istiyorum.
    Yazılarınızda kendimizi geliştirecek merakımızı giderecek bir çok materyal bulunuyor. bu yazıları sürekli okumak Kelime hazinemizi çok geliştiriyor. 21.6.2014 tarihinde başladınız bu yolculukta bana göre başarılı oldunuz. Başarılarınızın devamını dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz