Düşündük taşındık hatta izledik ve sizlere Netflixte izleyebileceğiniz en iyi filmlerden oluşan bir liste hazırlamak istedik. Bu liste gerçekten çok kaliteli ve evinizde ofisinizde boş vaktiniz olup film izlemek istiyorsanız, bu listeye göz atmanızı öneririz.

Yazı İçeriği

NAİM

Adını Dünya Tarihine Altın Harflerle Yazdıran Naim Süleymanoğlu’nun Hayat Hikayesini Anlatan Tek Solukta izleyeceğiniz harika bir film.

7. KOĞUŞTAKİ MUCİZE

Aras bulut iynemli’nin Başrolünü oynadığı zeka yaşının kızıyla aynı olduğu mükemmel bir drama filmidir.

okja

Film, ‘‘et cinayettir’’ mesajını ‘‘super pig’’ olacak arkadaşı için savaşan küçük kızın hikayesi üzerinden anlatarak veriyor. izlemeye kesinlikle değer.

Countdown

Bir uygulamadan hayattaki son günlerini yaşadığını öğrenen genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Gerilim filmleri sevenlere gerilim dolu bir film.

Dangal

Aamir Khan’ın başrolünde yer aldığı eski güreş şampiyonı olan adamın kızlarını güreş turnuvaları için eğittiği harika ötesi bir film izlerken duygulanacaksınız.

Battle

Kimsenin aşık olacağı kişiyi seçememesi konusunu işleyen harika ötesi bir film kesinlikle izleyin.

Nefesini Tut

Kör bir adamın evine girip soymak isteyen 3 genç adamın nasıl birisi olduğundan ve başıma geliceklerden habersizdir. Mutlaka izlemelisiniz.

Yeni Hayat ( cast away )

Başrolünde Tom Hanks’in oynadığı ıssız bir adaya düşen adamın yaşam hikayesini anlatan mükemmel bir film izlerken duygulanacaksınız.

Pk

Başrolünde Aamir Khan’ın oynadığı uzaydan gelen bir varlığın tanrıyı arayışı dinlerdeki saçmalığı ortaya koyar. Harika bir filmdir.

Cargo

Bugüne kadar izlemiş olduğunuz tüm zombi filmlerinin vakit kaybı olduğunu hissettirebilecek bir film. Müthiş bir hikaye ve kurguyla bir babanın minik kızı için verdiği mücadeleyi konu alıyor. Kesinlikle izlemeye değer bir film.

İmperial Dreams

21 yaşında hapisten yeni çıkmış gencin dram dolu hikayesini izleyiciye aktarmaktadır. Mafyanın yani Gangsterlerin yönetimindeki mahallesinde sıkıntılı günler geçiren kahramanımız, suç ve fakirlik ortamında kendisi ve oğlu için daha iyi bir yaşam kurmaya çalışır.

Er Ryan’ı Kurtarmak

Diğer üç kardeşi savaş sırasında farklı cephelerde ölen, bunun sonucunda eve dönüş vizesi alan James Francis Ryan isimli askeri bulmaya çalışırken başlarından geçenleri konu almaktadır. İzlemeyen varsa kesinlikle izlemeli.

1 Yorum

  1. Naim filmini en üste koymanıza sevindim. Ben şahsen baya bir süre izlememiştim güzel değildir, biyografik film diye önyargılı davranmıştım ama daha sonra keşke daha önce izleseymişim diye pişman oldum. Tarihi gerçekleri anlatan çok güzel bir dönem filmi. Bulgaristan’da yaşanan dramı biliyordum ama filmde çok iyi işlenmiş. Bu filmin yapan kişi Ayla ve Müslüm filmlerine de imza atan Mustafa Uslu. Adam her filmde gözleri yaşartıyor izleyenlerin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz