soru işareti

marcamarca.com nasıl? marcamarca güvenilir midir? marcamarca.com şikayet. marcamarca ürünleri orjinal mi? marcamarca sahtekarlığı. marcamarca.com fikirleriniz nelerdir? marcamarca.com.tr güvenilir mi? marcamarca nedir? bu site güvenilir mi?

Daha önce şirket hakkındaki tecrübemi ve şikayetimi buradan yazmıştım. Şirketin yeni yetkilileri email ile tarafıma ulaştılar ve artık şirketin yeni sahibi olduklarını, şirket yönetiminin ve yöneticisinin değiştiğini bildirdiler.

Şirket yeni yönetim ve politikasıyla devam edecektir. Yeni dönem tecrübelerinizi yazabilirsiniz.

Saygıyla duyurulur. 21/06/2016


Eski yazı:

Merhaba arkadaşlar.

Söz konusu marcamarca.com.tr sitesi özellikle haber sitelerinde olmak üzere bir çok yerde reklam vermektedir. Bende bu siteden bir ürün alarak siteyi tecrübe ettim. Tecrübemi sizlerle paylaşarak siteden neden alışveriş yapmamanız gerektiğini anlatacağım.

Bir gün bir haber sitesinde bu sitenin reklamını gördüm. Acayip uygun fiyata saat satıyorlardı. Baktım saatler orijinal hem de. Orijinal olduğunu söylüyorlardı. 40 tl mi neydi, saati aldım.

Orijinal olarak gelen saat defolu çıkmıştı, ürün sözleşmesinde ve ürün sayfasında defolu olduğuna dair birşey yazmıyordu. Ürünü iade ettim değişim talep ettim. Güzel, kabul ettiler.

Ürün ,kinci kez geldi. Oh be dedim, güzeldi saat. Bir baktım ki ellerimi yıkarken saate su geçti. Yuh dedim, saatin orijinal olmadığı anlaşıldı. 2.kez ürünü iade ettim, paramı istedim, tabi o da sancılı. 40TL param yaklaşık 3 aydan fazla süren alışveriş maceram sonunda iade edildi hesabıma geri yattı.

Keşke dedim, bu siteyi alışveriş yapmadan önce araştırsaydım. Şikayetleri okudum ve meğerse herkes benzer problemleri yaşamış. Şikayetleri buradan okuyabilirsiniz: http://www.sikayetvar.com/firma/detay/marcamarcacomtr

Muhtemelen bu firma, ürün alan kişilerin “aman ne olacak alt tarafı 20 tl verdim bu kadar uğraşmaya değmez” demelerinden istifa edip milyonlarca para kazanıyor. Ürün ucuz olsa da bu tarz firmaların peşini bırakmayın derim.

Özellikler gençler, öğrenciler ve öğretmenler bu siteden ürün almadan önce bir kez daha düşünün. Sonra karizmayı çizdirmeyin.

Sağlıcakla kalın.

1 Yorum

  1. Bende 2015 yılında alışveriş yaptığım ve dilimin yandığı firmalar arasındadır. Malum firma 2015 yılında iflas etmiş ve ürün sattığı kişileri kargosunu göndermeyerek mağdur etmiştir. Kargosunu gönderdikleri de kargo firmaları tarafından alacağına karşı el konulmuştur. Sizinde yapmış olduğunuz araştırmada görülüyor ki bir çok mağdur var. Bu yüzden bilindik sitelerden alışveriş yapmak en mantıklısı. Şuan ticaret kulları çok değişti e ticaret yapacak firmaların resmi İnternet sitelerinde ki satış sözleşmeleri olmalı ve bu sözleşmeleri iyice okuyun hani okumadan onayladığınız sözleşmeden bahsediyorum. 😀

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz