Dünya genelinde Netfliz üzerinde en çok izlenen diziler arasına giren İspanyol dizisi La Case de Papel 4. Sezon bölümleri an itibariyle Netflix platformunda yayınlandı. Bu yazıda sizlere neden bu diziyi izlemeniz gerektiğini ve nasıl izleyeceğiniz konusunda bazı bilgiler vereceğim. Tabi ki anlatacağım yolar legal olacak ve biz legal dışı paylaşımlar maalesef yapmıyoruz. Öncelikle diziyi daha önce takip etmeyenler için belirtmemiz gerekir ki suç, drama ve aksiyon üçgeni arasında kalacağınız bir diziden bahsediyoruz. Evet sayılı daha doğrusu kısıtlı konuya sahip olmasına rağmen merak uyandıran sahneleri ile izlemeyi tercih etti insanlar. Dilerseniz ilk olarak fragmanı izleyerek başlayalım.

Yine bol aksiyon ve drama dolu bir sezon izleyeceğiz gibi görünüyor. Peki mutlaka  La casa de papel 4. sezon izle dediysek bunun bir sebebi var. Özellikle evde izole olduğumuz bu dönemde yapacağımız en iyi aktiviterlerden birisi de fil ya da dizi izleme diye düşünüyorum. Tam da böyle bir durumda yeni sezonu yayınlanan dizi ekini ve Netflix ailesini yürekten kutluyoruz.

Ücretsiz Netflix Nasıl İzlerim?

Arkadaşlar bu konu hakkında çok soru aldığımız için bu yazıyı yazma gereksinimi duyduk. Bildiğiniz üzere Netflix bir süre önce 1 aylık ücretsiz kullanım hakkı veriyordu. Ancak insanlarımız bu iyi niyeti suistimal edip bankalardan sürekli ek kart çıkartıp Netflix platformunu ücretsiz kullanıyordu. Bu durumu tespit eden platform yetkilileri bu hizmeti sonlandırdı ve artık ücret ödeme zorunluluğu geldi. Ben olaya farklı bir açıdan yaklaşacağım. Bu zamana kadar oynadığınız hangi oyunlara sinema filmi hariç izlediğin hangi digital platforma ücretini ödemeyip hizmet aldınız? Arkadaşlar her şeyi bedava istememelisiniz. Bu dizi mutlaka bazı film sitelerinde yayınlanır ancak bu şekilde zevk aldığınız bu sektörü öldürürsünüz.

Tam destek için Netflix en düşük paketini satın alsanız, bu durum sizi fakir etmeyecektir. Annenizden babanızdan rica edebilir eğer yetişkin bir birey iseniz, tütün ürüne verdiğiniz paranın 30/1 ini bu platforma ödeyip keyif alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz