Bugün öyle bir konuya girişi yapıyorum ki, buradan öncelikle bir yazar olarak Sanat öğretmeni olan sevgilime çok teşekkür ediyorum. Neden teşekkür ediyorum diye soracak olursanız kendisi kısa bir süre önce karantina döneminde izlemem gereken bir video gönderdi. Sevgilimin zevkine sonuna kadar güvenen birisi olarak tereddüt etmeden bir saat 30 dakikalık videoyu açtım ve izlemeye koyuldum. Daha önce hiç Cirque Du Soleil isimli bir sirk duydunuz mu? Muhtemelen benim gibi sizde duymadınız çünkü toplum olarak bu tarz kültürel sanatlara maalesef pek ilgi duymuyoruz. Ya da bir diğer değişle sirk gösterileri ülkemizde çok yayınlanan eserler olmadığı için hayvanların yer almadığı diğer sirk gösterilerine karşı aşinalığımız yok maalesef!

Yazı İçeriği

Bilet Fiyatları El Yakan Sirk Gösterisi Ücretsiz!

Bedava olan her şeye insanoğlu olarak talibiz. Ancak şuan öyle bir eser ücretsiz oldu ki, bilet fiyatları 3200 TL olan bir gösteri, Covid-19 nedeniyle ücretsiz izleme şansına sahip olduk.

Su gösterileri her zaman ilgi ve dikkat çeker ancak Cirque Du Soleil sirki bugüne dek izlediğim en iyi gösteri diyebilirim. Aslında bu yazıyı yazmak ya da yazmamak arasında çok gidip geldim çünkü, bir değer İnternet ortamına düştüğü an çok kolay bir şekilde yayılıyor ve insanlar izinsiz olarak paylaşıma açıyor. Bilinmesi gereken bir durum var ki bu gösteri kısa bir süreliğine ücretsiz izlenime sunulmuştur. Yani daha sonra tekrar bu sirki izlemek isteyenler ücret ödemek zorundalar.

Bundan dolayı izleyeceğiniz bu şölenin kıymetini bilmeniz gerektiğini iletmek isterim. Paylaşacağımız bu sirk videosu yaklaşık bir saat 30 dakika sürmesine rağmen sizi adeta içine hapsediyor. Açıkçası çevremde önerdiğim insanlar izledikten sonra çok beğendiler ve bu karantina döneminde bu tarz içerikler gerçekten kafa dağıtmanız için mükemmel bir aktivite diyebilirim.

Cirque Du Soleil sirkini izle kelimesini aratanlar genelde doğru olmayan erişim linklerine ulaşıyor. Eğer bu sirki kesintisiz telefonunuzda, bilgisayarınızda ya da televizyonunuzda izlemek isterseniz, buradan ulaşabilirsiniz. Kısa süreli ücretsiz olduğu için ilerleyen zamanlarda bu konuya erişen ziyaretçiler geç olabilir. Keyifli izlemeler.

1 Yorum

  1. Çocukken Ankara’da sirke gitmiştim Sirkt’te yaşadığım o duyguları size anlatmak da çok zorlanırım harika bir duygu çocuk olduğunuz için o şaşırma ve mutluluk duygusunu daha yoğun yaşıyorsunuz bu tarz organizasyonlar özellikle yabancı olanlar her zaman göreceğiniz şeyler değildir videodan da olsa canlı da olsa izlemek sosyalleşmek adına çok büyük bir adımdır bu gösterilere giden bir çocuk hayvanları tanıyacak hayvan sevgisini öğrenecek ve ilerleyen zamanda sizin ve çocuğunuzun arasında anlatılacak güzel anılar birikecektir. Ben de bu konuya iyi denk geldim verdiğiniz linkten videoya ulaşıp izleyeceğim teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz