Bu yazıyı çok uzun süredir yazıp yazmamak arasında kaldım çünkü vereceğim bilgiler gerçekten altın değerinde ve bu bilgilere sahip olan her bireyin İnstagram hesabı büyütme yolları konusunda çok ileri düzey yol katedecek. Bildiğiniz üzere bot bir diğer adı ile sahte takipçi ile instagram platformunda büyümek çok kolay ancak milyon takipçiniz olup sizinle etkileşime geçmiyorsa, o hesabın hiç bir işe yaramayacağını bilmeniz gerekiyor. Bundan dolayı bu yazıda size organik takipçi kasma işlemini nasıl yapabileceğiniz konusunda 7 yıllık sosyal medya deneyimine sahip birisi olarak bilgiler vermek istiyorum. Bu platformda nelere dikkat ediliyor bununla başlayalım.

İnstagram Platformunda Neler Yapılmamalı?

Bilmeniz gereken bir durum var ki, kullandığınız bu ücretsiz platform bir dönem Milyar $ ödeme yapılarak Facebook tarafından satın alındı. Bu denli yatırım yapılan bir platformda siz istediğiniz kadar sahte takipçi alsanız da işe yaramayacak. Hatta bazen organik belirli bir kitleye sahip olan hesaplar hesaplarına az biraz bot basarak hesaplarını çöplüğe çeviriyorlar. Kesinlikle İnstagramı bariz bir şekilde kandıramazsınız. Tabi ki bu platformunda bazı zaafları var. Çözemediği sistemler tabi ki var. Peki nedir bunlar?

İnstagram Hesabı Nasıl Büyütülür?

Arkadaşlar bu vereceğim bilgilerde mutlaka bir bütçeye sahip olmanız gerekiyor. Yüksek bütçe ile yüksek kitle düşük bütçe ile orta seviye kitleye sahip olursunuz. Masraf yapmadan takibe takip denilen olayı artık İnstagram yemiyor. Yese zaten uzun süre uğraşmak olması gerekenden daha fazla emek vermek gerekiyor. İlk önerimiz tabi ki sponsor reklam çıkarak ya da çekiliş hesaplarının listelerine katılarak kitlenizi büyütebilirsiniz.

İnstagram üzerinden çıkacağınız reklam ile gerçekten tahmin edeceğinizden daha fazla kitleye ulaşabilirsiniz. Tabi ki bunları söylüyoruz ancak açmış olduğunuz hesabın neye yönelik olduğu da çok önemlidir. Yani bir fabrikanın hesabını açıp çok fazla takipçi gelmesini bekleyemezsiniz. Mizah, spor, giyim üzerine işletme gibi alanlarda açacağınız hesaplara göre içeriğin düzeni ve kalitesine göre çıkmış olduğunuz sponsor reklamlarından iyi dönüşler alabilirsiniz.

Son olarak ise aşağıda ki yorum bölümüne mail adresini bırakan arkadaşlar için normalde ücretli olan ama ücretsiz dağıtım hakkım olan ancak çok etkili instagram hesap büyütme aracını göndereceğim. Bu uygulama ile hiç bir kısıtlamaya takılmadan organik takipçileri kasma şansına sahip olacaksınız. Uygulama son güncellenen instagram ile tam otomatik uyumlu çalışmaktadır.

3 YORUMLAR

  1. Yazdıklarınıza başından sonuna kadar katılıyorum. Hile hurda ile sayfa kasmak ve bot hesap kullanmak artık işe yaramıyor 2017 yılına geri dönebilsek işe yarıyordu. Unutmayın ki bulduğunuz her açık program geliştiricileri tarafından kapatılıyor ve açıksız bir sistem yapmak için canla başla çalışıyorlar. Organik bir şekilde büyüyen bir organik hesap ile bot ile kasılmış bir hesap arasında çok fark vardır. Bu farkı etkileşime ve kitle tutmaya baktığınızda anlarsınız. İşin özü şu para parayı çeker bu parayı reklama yatırırsanız reklam ile organik bir şekilde büyüme gerçekleştirebilirsiniz.

  2. Bot Spam dönemi artık bitti. Devir artık parayı bas sponsor reklam ver takipçiyi kap devri sponsor reklam vermenin de yöntemleri var ilgi çekici ön izleme resmi ve güzel merak uyandıran başlık ama sonuçta konu edilen içeriğe ulaşılabiliyor olunması gerekiyor. Diyelim ki reklamınız tuttu o zaman hemen 2. plana geçeceksiniz. Sıra geldi var olan kitleyi elinde tutmak ve daha fazlasına sahip olmaktır. Bunun için de reklam hesabının yanında facebook hesabınızı instagrama bağlayarak ortak etkileşimde ve paylaşımlarda buluna bilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz