Bu konuyu anlatacağız ancak insanlar İnstagram Gizli Hesapları Görme konusunu takıntı haline getiriyorlar. Konuya başlamadan önce belirtmek isteriz ki, bu anlatacağımız işlem her hesapta işe yaramasa bile her 3 hesaptan ikisinde işe yarıyor. Aslında bize instagram gizli hesapları gösteren uygulama diyebiliriz. Şuan için Android ve İos işletim sistemine sahip cihazlarınıza bu uygulamayı kurarak neler yapabileceğinizden detaylı olarak bahsedeceğim.

İşte O Uygulama: Postegro!

Çoğu insan maalesef değer verdiği insan ya da insanlar tarafından kırılıyor ve dargınlıklar nedeniyle sosyal medya üzerinden birbirlerini takip etmeyi bırakıyorlar. Öyle değil mi? Canınızdan çok sevdiğiniz arkadaşınız ile kavga edip iletişiminizi tamamen kestiğinizde bir süre sonra eski yaşananlar aklımıza gelir. Ama gurur dediğimiz olay devreye girer ve ilk adımı atmak isteyen kişi biz olmak istemeyiz. Böyle bir dönemde ise çok sevdiğimiz dostumuzun neler yaptığını sosyal medya üzerinden incelemek gizli olarak takip etmek isteriz. İşte Postegro eski sevgilinizin gizli hesabından yaptığı paylaşımları görmenize olanak sağlıyor. Evet, sonunda işe yarar bir uygulama bulduk ve sizinle paylaşma kararı aldık.

İnstagram Gizli Hesap Nasıl Görüntülenir?

Öncelikle android ya da ios cep telefonunuzun uygulama marketine girip Postegro isimli uygulamayı indiriyoruz. Daha sonra uygulamayı açtığınızda sizden instagram hesabınız ile giriş yapmanızı istiyor. Eğer uygulamaya şuan için güvenmiyorum derseniz yeni bir hesap açıp onunla uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra sol tarafta gördüğünüz görselde yer alan menü gelecek. Okulsayfam editörü olarak uygulamayı kurup giriş yaptıktan 24 saat sonra uygulamayı kullanmaya başlayınız. İlk kez giriş yapıp gizli hesap görüntülemek istediğinizde hata ile karşılaşabilirsiniz. En azından ben uygulamayı ilk kurduğumda hemen olumlu sonuç alamamıştım. Aradan 24 saat geçtikten sonra uygulama içeriğinde bulunan İnstagram Gizli Profilleri Görüntüleme butonuna tıklayın ve gizli hesabın kullanıcı adını ilgili alana yazın. İşlem bu kadar! Yukarıda size bir istatistikten bahsetmiştim. Peki neden her gizli hesabı görüntüleyemiyor bu uygulama? Gelin bu sorunun cevabına bakalım.

Her Gizli Hesap Neden Görüntülenmiyor?

Uygulamanın her gizli hesabı görmenize olanak sağlayamamasının nedeni tamamen uygulama algoritması ile ilgili. Bu hayatta kırılan, küsen, iletişimi kesen tek insan siz değilsiniz. Yani demem o ki bu uygulamayı sadece siz kullanmıyorsunuz. Gizli hesabı görüntülemek istediğiniz arkadaşınızda sizin neler yaptığınızı merak etme ihtimali çok yüksek. İşte uygulama algoritması da tam burada devreye giriyor. Sadece bu uygulamayı kullanan gizli hesapların profillerini görebiliyorsunuz. Ancak yukarıda söylediğim gibi dert etmenize gerek yok. Bu uygulamanın şuan için ülkemizde kullanım sayısı 1 Milyon baraşını aşmış durumda. Açıkçası ben her 3 instagram gizli hesap görme işleminden ikisinde başarı yakalıyorum. Bu yazımda sizlere başarı yakalama ihtimalinizin yüksek olduğu bir uygulamadan bahsettim. Umarım faydası olur ve dileğiniz kişinin hesabına göz atarsınız. Sevgiler.

1 Yorum

  1. Gizli hesabı görmek ne derece önemli olabilir onu anlamadım evet sosyal medya insanların hayatının her alanında, yatak odamızdan neredeyse tuvaletimize kadar girdi ne özelimiz kaldı ne hayatımız bazı insanlar bu durumdan zevk alıyor ve insanlara her anını paylaşmaktan hiç çekinmiyor. Bu tarz insanların ruh hastası olduğuna kanaat getiren biriyim akıl sağlığı yerinde olan insanlar bence bu kadar hayatlarının göz önünde olmasını istemez. Şimdi gelelim Postegro uygulamasına yazılım geliştiriciler insanların bu zaafını çok iyi kullanmış ki bu şekilde popüler olmuş ve daha popüler olacak bir uygulama yapmış bana kalsa ben bu Postegro efendiyi hayatta kullanmam bana ne küstüğüm kişinin profilinden canı cehenneme der işime bakarım 🙂 biraz sert olabilir ama hayat maalesef bu şekilde ama bizlere mustehak biz böyle yararlı işler için değilde zamanımızı saçma salak işlere ayırırsak daha çok uygulamaları popüler ederiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz