İngilizce Çeviri Destek Hattı

İngilizce çeviri yapmak isteyenler için açıklayıcı bir yazı yazmak istedim. Umarım ingilizceden türkçeye çeviri ya da türkçeden ingilizceye çeviri yapmak isteyenlere yardımcı oluruz. Malumunuz ingilizce çevirilerinizi ücretli olarak çevirtmek isteseniz, tercüme büroları çok yüksek ücret istiyorlar. Hal böyle olunca çeviri ihtiyacı olan kimseler “amatör çevirmen” arayışı içerisine giriyor. Amatör çevirmen, resmi olarak bu işi yapmayan ancak ingilizce becerisi üst düzey olan kimseleri kast ediyorum. Profesyonel ingilizce çevirileriniz için artık yeni adresiniz olmaya adayız. Acil ingilizce çeviri ihtiyacı olanlara hızlı çeviri hizmeti sunmak ve bu işin üstesinden profesyonel bir biçimde gelmek artık işimiz.

Neden Okulsayfam Sitesi?

– Hızlı ve profesyonel çeviri sağlar,

– İletişim kanalları ile aktif bilgi aktarımı yapar,

– Uzun çevirilerde parça parça gönderim yaparak işinizi kolaylaştırır,

– Ücret konusunda en iyi fiyatı sunar,

– İngilizce’den Türkçe’ye ya da Türkçe’den İngilizce’ye kaliteli çeviri hizmeti sunar,

– Sadece kontrol edilmesini istediğiniz çevirileriniz varsa hatalarınızı net ve anlaşılır olarak belirtir.

İngilizce Anı

Müsaadenizle bir anımı paylaşmak istiyorum. Bir gün, o zamanlar ingilizce dil bilgim azdı ve çeviri yapmıyordum, çeviri yaptırmak istedim. Yaklaşık 40 sayfalık ingilizce kitabın çevirisini yaptıracaktım. Tercüme bürosuna girmem ile çıkmam bir oldu. Çevirinizi getirin görelim, görmeden birşey diyemeyiz dediler, yerine göre bazen 1 sayfasını tam “80TL”den çevirdiklerini söylediler. O gün benim için milat oldu ve ingilizcemi geliştirerek çevirilerimi kendim yapmaya başladım. Sözün özü, geldiğim konumu asla unutmuyor ve ingilizce çeviri ihtiyacı olan arkadaşları çok iyi anladığımı bilmenizi istiyorum.

İngilizce çevirileriniz piyasa fiyatına göre uygun fiyatla ve profosyonel olarak yapılacaktır. Çeviri süresinde dilediğiniz soruyu sorabilecek ve çeviri bitirilip size teslim edildikten sonra bile kafanıza takılan her şeyi sorabileceksiniz.

Taleplerinizi aşağıda vereceğim e-mail adresine göndermenizi rica edeceğim.

İngilizce Çevirisi Ne Zaman Lazım Olur?

İngilizce bir dünya dili haline gelmiştir ve yer yüzünde bir çok insanın milli ve uluslararası dili haline gelmiştir. Bu nedenle bir çok bilim dalı İngilizce kaynaklardan oluşmaktadır. Ülkemiz açısından baktığımızda da, doğu ülkelerinin batı ülkelerini taklit ettiği yadsınamaz bir gerçektir. Sağlıktan eğitime, spordan enerjiye, hayvan biliminden coğrafya bilimine kadar her konuda batı ülkelerinin etkisi söz konusu.

Özellikle tez ve makale yazmamız gerektiğinde piyasada bol bol İngilizce kaynak olduğunu görüyoruz. İngilizce tez ve İngilizce makale çevirmemiz gerekebilir.

E-Mail gönderirken dikkat etmeniz gereken hususlar:

Çevirilmesini istediğiniz belgeleri/word dosyasını/pdf dosyasını v.b. ekte göndermeyi unutmayın.

Mümkünse size hızlı ulaşabileceğim bir telefon numarası ya da skype v.s. bilgisi de gönderin.

Çevirilmesini istediğiniz dökümanlar incelendikten sonra tarafınıza fiyat göndereceğim.

Fiyatı beğenir ve çeviri işini bizim farkımızla halletmek isterseniz çeviriniz artık bize emanet.

Muhtemel fiyat aralığı için mutlaka e-mail atın. Çevirilerinizin zorluk derecesi, teknik kelimelerin çokluğu, bilimsel ve hukuki terimlerin fazlalığı durumlarına göre çeviri fiyatı az da olsa değişmektedir. Fiyat isteyiniz.

Çevirilerinizin profesyonel ellerde hızlı ve ucuz olarak halledilmesi için, üstte saydığım hususlara dikkat ederek e-mail atabilirsiniz.

Bilgi@okulsayfam.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz