kalemler

Kabus gibi görünen ingilizce çevirilerinizi gönderin, ucuz fiyat ile üstesinden gelin diye size yardım ediyoruz. İngilizce konusunda her türlü destek talepleriniz için lütfen e-mail gönderin. bilgi@okulsayfam.com e-mail adresinden İngilizce çeviri yardım taleplerinizi iletebilirsiniz.

Tez ödevleri, ingilizce okul ödevleri, ingilizce makale, ingilizce metinler ve tüm ingilizce çevirileriniz uygun fiyat ile çevirilecektir. Türkçe’den İngilizce’ye, İngilizce’den Türkçe’ye çevirileriniz yapılmaktadır. E-mail göndererek destek talebinde bulunurken lütfen aşağıdaki hususları da belirtiniz:

-Ne kadar sürede çevirilmesini istediğinizi belirtiniz.

-Çevrilmesini istediğiniz belgeleri e-maile eklemeyi unutmayın. Belgeleriniz gözden geçirilerek size fiyat söylenecektir.

-Bugüne kadar aldığım hiç bir işi yarım bırakmadım, çeviri gönderenlere telefon numaramı vererek istedikleri an bana ulaşmalarını sağladım.Vaktimin kısıtlı olduğu durumlarda dahi çeviri talebinde bulunanları gerekli yerlere yönlendirdim. Tercüman bürolarına giderek tonla para harcamayın.

Çevirilerinizin ücretini belirlerken;

-Yazılarınız 12 punto, Times New Roman yazı sitiline çevirilerek sayfa sayısı hesaplanır,

-Yazı içeriği incelenerek zorluk seviyesi belirlenir. Kolay kelimelerin bol olduğu bir çeviri işinde daha ucuz fiyat verilecektir.

-Mail gönderip anlaştığımız kimselere cep telefonu numarası verilerek istedikleri zaman ulaşmaları sağlanacaktır. Whatsapp v.b. mobil uygulamalar vasıtasıyla mesaj da bırakabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz