Dolar kurunun üklemizde orantısız yükselesi ile birlikte bırakın orjinal teknolojik ürünleri alabilmeyi, replika olarak tabir ettiğimz orjinal olmayan ancak hem tasarım hemde yazılımsal olarak en yakın ürünleri dahi alamaz hale geldik. HW12 Akıllı Saat İncelemesi yapacağız ancak alım gücümüzün gün geçtikçe düşmesi, Türk lirasının her geçen daha da çok değer kaybetmesi nedeniyle artık her istediğimiz ürünlere sahip olamıyoruz. Kısa bir süre önce Apple yeni akıllı saati olan Watch 6 serisini müşterilerine tanıttı. Apple resmi Türkiye sitesinde an itibariyle bu saatin fiyatı 3,799 TL’dir. Tabi ki dolar kuruna göre fiyatlarda inme ya da yükselme mutlaka olacaktır. Eğer sizde bu cihaza bu kadar para vermek yerine bu cihaza en yakın replika bir ürün almak isterseniz, yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Yazı İçeriği

HW12 Akıllı Saat Nedir?

Yukarıda belirttiğimiz üzere orijinal bir akıllı saatin yan sanayisi diyebiliriz. Okul sayfam editörü olarak yaklaşık bir haftadır kullanıyorum ve şunu belirtmek isterim ki, dışarıdan bir kişinin bu cihazın replika olduğunu anlama ihtimali yok. Piyasada watch 6 replika saat adı altında satılan bir çok çeşit var. Hemen hemen hepsini detaylı oalrak inceleme fırsatım oldu ancak Hw12 Smartwatch cihaz kadar orjinaline yakın bir cihaz göremedim. Daha doğrusu bugüne kadar incelediğim gerçeğine en yakın akıllı saat bu diyebilirim.

Gönül ister ki herşeyin orjinal olanını kullananlım ancak biraz öncede bahsettiğimiz gibi şartlar bizi bu cihazlara kullanmaya itiyor. Ürün henüz Türkiyede satılmıyor ancak Black friday indirimleri döneminde bu cihazı Aliexpress üzerinden çok uygun fiyata getirtebilirsiniz. An itibariyle Aliexpress üzerinde HW12 Akıllı Saat indirimli fiyatıyla 26,59 $ gibi bir fiyata sahip. Bu da Türk lirasıyla 211 TL gibi bir fiyat yapıyor.

HW12 Akıllı Saat İncelemesi

Apple Watch 6 çakması satan çoğu instagram işletmesi bu cihaz kadar iyi ve performans göstermeyen cihazları minimum 300 TL gibi bir rakama satıyor. Buradan da anlaşılacağı üzere HW12 Akıllı Saat Türkiye’de satışına başlandığı andan itibaren minimum 400 TL bandını görecektir. Peki HW12 Smartwatch cihazın diğer çakma cihazlara göre farkları neler?

HW12 Akıllı Saati Diğer Çakma Saatlerden Ayıran Özellikleri Nelerdir?

Diğer replika saatlerde öncelikle tasarımsal olarak Hw12 akıllı saatin gerisinde kalıyorlar. Yani diğer watch 6 cihazlarda dışarıdan biri çakma saat olduğunu anlamaları mümkün. Bu bahsettiğimiz saat ise tasarım bir yana, orijinal saatin ağırlı ile bile aynı diyebiliriz. Adamlar resmen birebirini klonlamışlar desek yeridir. Bu arada bu ürünü HW12 Satın al linkinden ulaşıp temin edebilirsiniz.

Tasarım dışında Hw12 akıllı saatin stabil bir saat olması, diğer cihazlardan ayıran en büyük özelliklerinden biri diyebiliriz. Aşağıda sizinle paylaşacağımız videoda bu cihaz hakkında çok daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Yine bu ürünü almak isterseniz, aşağıda yer alan videonun açıklama kısmında satış linki bulunmaktadır. Eğer sizinde kullandığınız ve memnun kaldığınız replika ürünler varsa, yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz