Açıkça belirtmek isteriz ki, bugüne dek bu platformda belki de yayınlayacağımız en bomba oyun haberini paylaşacağız. Evet yanlış duymadınız! GTA 5 ücretsiz sahip olmak için çok kısa bir süreniz var! Bildiğiniz üzere dünya oyun tarihinin gelmiş geçmiş en güzel oyunlarından birisi olan, hikayesi ile çoğu konsol ve bilgisayar oyuncusunun beğenisini kazanan, dünya nüfusunda ki bilgisayar kullancısı olan hemen hemen herkesin bildiği bir oyun kısa bir süreliğine Premium Edition olarak ücretsiz dağıtılmaya başladı. Peki GTA 5 Nasıl ücretsiz sahip olunur? Bu soruya detaylı olarak cevap verelim.

Grand Theft Auto Five 21 Mayısa Kadar Ücretsiz!

Şuan için online oyun merkezi olan Steam üzerinde 169 TL satışı yapılan oyunun nasıl ücretsiz indirebileceğinize dair bilgilendirme yapacağız. Öncelikle bilgisayarınızda Epic Games marketin olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Bilgisayarınızda Epic Games yoksa buradan kurulumunu bilgisayarınıza yapabilirsiniz. Bilgisayarınıza bu marketi kurduktan sonra ücretsiz üyeliğinizi tamamlayıp girişi yapın. Daha sonra marketin ana sayfasında şöyle bir ekran ile karşılaşacaksınız.

Hatırlatmak da fayda var ki bu oyunu ücretsiz dağıtmak öyle her baba yiğidin harcı değildir. Satış fiyatı ülkemizde 169 TL olan bir oyun ürününün ücretsiz dağıtım yapması Epic Games’in bu sektörde kullanıcı kitlesini fazlasıyla katlamaya başladı. Yukarıda ki Slide ile karşılaşıp GTA’yı ücretsiz yap butonuna tıklayın. Daha sonra ise karşınıza şöyle bir ekran görüntüsü gelecek.

Bu yazıyı hazırlayan editör olarak hali hazırda GTA 5 bilgisayarımda kurulu olduğu için Yeşil butonda ”Zaten Var” uyarısını görüyoruz. Ancak sizde bu yeşil buton İN-DİR olarak gözükecektir. Bu butona tıkladığınız zaman artık Epic Games Kütüphanenize Gta 5 oyunu eklenecek ve cihazınıza kurulumu hazır hale gelecektir.

Yukarırda ki görselde de gördüğünüz üzere BU oyunun içeriğinde, GTAV Hikayesi, GTA Online ve oyun için yapılacak tüm yeni güncellemeleri almaya devam edecek. Hatta bu oyunu indirirken GTA 5 Nasıl Online Oynanır başlıklı konumuza da göz atabilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz üzere bu kampanya 21 Mayıs 2020 tarihine kadar yani bu yazı yayınlandığı andan itibaren üç iş günü içerisinde ücretsiz sahip olabileceğinizi unutmayın.

1 Yorum

  1. Yapma be 21 mayısta bitmiş ve ben kaçırdıım. Neyse belki tekrar bir kampanya yaparlar artık bekleyeceğiz vs idare edeceğiz artık. Bu oyunda ne buluyorsun diyen annem ve ablam beni çıldırtıyor. İnanın bana oyunu 1 saat öğrenip oynasalar benden fazla pc başında zaman geçirirler. Ne diyelim oynamaya devam hayatımız oyun bana kalk dışarıda da bir dünya var deseler link atın diyecek kadar da değişik bir adamım 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz