Gizlilik Politikası

Okulsayfam İnternet Sitesi Gizlilik Sözleşmesidir

Bu sözleşme siteyi ziyaret eden her birey tarafından kabul edilmiş sayılır.

Okulsayfam sitesi günlük olarak Eğitim bakanlığı tarafından açıklanan bilgileri, gündelik yaşamda ki faydalı bilgileri güncel olarak okurlarına ileten bir sosyal mecradır. Bu İnternet sitesinde okul ve okul dışı, ahlak kurallarının mutlak suretle prensip edinildiği bilgileri yayınlamaktadır. Sitemizi ziyaret eden hiç bir bireyin bilgileri kopyalanmadığı gibi çerez kullanımı da kararımız gereği site tarafından yapılmamaktadır.

Okul sayfam tarafından yayınlanan materyaller, içerikler tamamen editörlerimiz tarafından hazırlanıp içerikte bulunan videolar, görseller İnternet ortamlarından araştırılarak bulunan, paylaşıma açık ögelerden oluşmaktadır. Eğer size ait bir video, görsel paylaşımı yapılmış ise kaldırılması konusunda bizimle iletişim bölümü üzerinden iletebilirsiniz.

Bunun dışında Okulsayfam içerikleri tamamen özgün ve editörlerimiz tarafından emek verilerek hazırlanmaktadır. Sitemiz tarafından yayınlanan içerikler kesinlikle izin alınmadan kullanılamaz, paylaşılamaz. Tespit edildiği takdirde avukatlarımız tarafından gerekli mercilere şikayet başvurusunda bulunulacaktır.

İdari kurumlar ve adli merciler tarafından tarafımıza iletilen talepler ve emirler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

Okulsayfam.com, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Okulsayfam.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, Okulsayfam.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.