Sanal dünya ile tanıştığımız günden bugüne her geçen gün gelişen alt yapı hayatımızı daha da kolay hale getirebiliyor. Tatil planı sonrası Maldivler seyahat fiyatı araştırması yapmanız için geçmişte seyahat acentası ile görüşmeniz gerekirken artık elimizin altında bulunan cihazlarla Maldiv Adalarında kaç adet fidan dikildiğini dahi öğrenebiliyoruz. Elimizin altında öyle bir arama motoru var ki, Google gerçekten bu hayatta size yardımcı olabilecek bir kılavuz diyebiliriz. Aradığınız hemen hemen her şeyi bir tık uzağınızda tutan Google Arama Motorunu anlatmaya sanırım gerek yok. Ancak anlatacağımız bir konu var ki o da özellikle ülkemizde teknoloji ve yazılım ile ilgilenen bireylerin mutlaka tanışması gerekiyor. Eğer kendinizi bu alanda geliştirmek ve her yeni gün yeni bilgiler öğrenmek istiyorsanız, dünyanın en büyük arama motoru tarafından verilen eğitime katılmanızı tavsiye ediyoruz.

GOOGLE FOR EDUCATİON NEDİR?

Şüphesiz gelecek hepimiz için önemli. Arama motoru olan Google online olarak verdiği eğitimlerle internet üzerinde nasıl çalışmalar yapabilirsiniz, bunu adım adım bu alana ilgi duyan bireylere öğretiyor.

Hedefleriniz sizlere yol gösteren en önemli düşünce biçimidir. Eğer yazılım ve teknoloji ile geleceğe dair yatırımlar yapmak ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız, sizi bu konuda en iyi eğitecek kuşkusuz bu sektörün en önemli kuruluşu olan Google’dır. Örneğin bir Android yazılım geliştirmek isterseniz, ya da internet üzerinden satış yapmak adına bir projeniz varsa, hedef kitlenize nasıl ulaşacağınıza dair sertifikalı ücretsiz eğitim almak sizleri diğer rakiplerinizden bir adım önde tutacaktır. Bu sayede mesleki girişim ve öğrenmek konusunda zaman tasarrufu yaparak hedeflerinize çok daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Sertifikalı Bir Girişimci Olun

Okul hayatımızda bizim için en önemli detay, bir diploma sahibi olmaktır. İşte Google For Edication sistemine dahil olduğunuz andan itibaren, eğitim süresince öğrendiklerinizle sınavlara giriş yapar, eğer sınav sonuçlarınız istenilen düzeyde olursa önemli bir sertifikaya sahip olursunuz. Bu sertifika ile, kurumsal firmaların önemli yazılım işlerini alabilir, bu işi asıl meslek haline getirebilirsiniz. Son olarak öyle bir sistem kurun ki, sistem sizden bağımsız olarak çalışsın. Sistem çalışırken siz Roma’da tatilinizi yapın. Tatilinizi yaparken kazançlarınız cebinize gelsin. İşte bunu yapabilmek için bu fırsatı kaçırmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz