Kurumsal olarak ev ve ofis nakliyesi ile alakalı olarak sorunsuzluk garantisi ile çalışmalarımızı şekillendirmekteyiz. Avrupa standartlarına uygun bir nakliyat hizmeti için ihtiyaç olunan tüm ekipmanlar ve personel en iyi şekilde temin edilmektedir. Bunlar arasında işini en iyi şekilde icraa eden ve yıllardır nakliyat işleri yapan personellerimizle size sağlıklı bir ev ve ofis taşıma  ortamı hazırlıyoruz.

Şirket ayrıca asansörlü nakliyatın yanı sıra, personellerimiz arasında tesisatçı ve mobilya ustası da her araçta standart olarak bulunmaktadır. Böylelikle eşyaların gerçekten profesyonel ellerde taşındığına emin olabilirsiniz. Kocaeli Ekintaş gebze evden eve nakliyat size aradığınız en doğru ve temiz nakliyat hizmetini sunar, Sorunsuzluk Adına ev ve ofis nakliyesi için hızlı garantili ve en önemlisi çözüm odaklı nakliye hizmeti ile sizlere destek olmaktayız.

Bireysel ve kurumsal ofis Taşıma ve nakliyat hizmeti her firmanın geniş görüşlülük ve bakış açısına göre kalite standardı gösterir. Büro Taşımacılık Büro taşınırken mutlaka taşınacak eşyaların nasıl taşınacağının planlanması ve gerekli koordinasyon hazırlıkları gereklidir.
Kurum iletişim adreslerimiz
Ekintaş gebze evden eve nakliyeciler Ltd Şti

0262 654 04 09-0541 371 07 09

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz