Bu test içeriğinde, Ehliyet Sınavı Çalışma Testi İlk Yardım-Trafik ile ilgili sorular yer almaktadır. Test 25 sorudan oluşmakta olup her bir soru için 60 saniye zaman verilmiştir. Başarılar dileriz.

Bu testi çözdükten sonra dilerseniz,EHLİYET SINAVI ÇALIŞMA TESTİ Trafik – Motor  testini de çözebilirsiniz.

Ehliyet Sınavı Çalışma Testi İlkyardım-Trafik

3 YORUMLAR

  1. Ehliyetim var ve sadece forklift ehliyeti almak için sınava gireceğim sınav soruları trafik ve ilk yardım için aynı ama kullanacağımız araç iş makinesi olunca sorularda farklı olacak sanırım. Testi çözdüm güzel bir test hazırlamışsınız pek zorlandığımı söyleyemem ilk yardım testi zaten mantıkla cevap verebiliyorsunuz sadece ilk müdahalede bilinmesi gereken bir kaç önemli nokta var bunları da tam olarak öğrenirsem sınavda başarılı olacağımı düşünüyorum bazı insanlara bu sınavlar zor geliyor ne gereği var gibi saçma sorular soruyorlar aslında şoför olacak adaylara ilk yardım sertifikasını zorunlu tutacaklar ilk yardım yapmasını bilmeyen şoför olmamalı sonuçta kurtaracağınız bir can yanınız da oturan eşiniz çocuğunuz olabilir.

  2. Konuları anlatırken eğitmenler genelde çıkmış sorulara çok çalışın derdi ve gerçekten de çıkmış soruları çözerek geçtim 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz