erasmus

ECAS Kayıt İşlemleri

Avrupa Birliği, proje sahiplerinin kimliklerini tespit edebilmek için bir sistem oluşturmuştur. Böylece başvuru sahipleri hakkında detaylı bilgilere erişilebilmektedir. Proje inceleme aşamalarında bu sisteme eklediğiniz dökümanlar da kontrol edilmektedir.
Girdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olun. Bilgileri sonradan değiştirme imkanı mevcut ise de siz gene de yaş tahtaya basmayın. İşi en başından sağlama alın, sonra değiştirmek için uğraşmazsınız. ECAS sistemi, projeye katılmak isteyen kişi veya kurumun e-mail, adres, telefon gibi bilgilerini ister. Aktif olarak kullandığınız bir e-mail adresini yazınız.
ECAS kaydı oluşturmadan önce önemli bir tavsiyede bulunmak istiyorum; bir adet ajanda edinin. Projenin başından sonuna kadar yaptığın her işlemi not edin. Kayıt kullanıcı adlarınız, şifreleriniz, e-mail adresi ve şifresi, diyalog kurulan ülkelerin listesi gibi.
 
Şimdi aşağıda yer alan videoda yer alan hususları adım adım uygulayarak ECAS sistemine kaydımızı yapabiliriz.
Tüm yönlendirmeleri izledikten sonra ECAS kaydını tamamlamış oluyoruz.

ECAS Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?

ECAS şifresini unutanlar ve hesap bilgilerinde değişiklik yapmak isteyenler için hazırlanan bu video aracılığı ile yeni şifrenizin e-mail adresinize gönderilmesini sağlayabilir, yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here