coinbase yeni test açma taktiği

Kripto para borsalarının günümüzde müşteri çekebilmek için yaptıkları ödüllü kampanyalar, bir çok öğrenci kardeşimiz için yararlı olmuştu. Her zaman merdiven altı olan, yeni piyasaya giriş yapmış borsa platformlarından uzak durmanız gerektiğini, sektörün en kaliteli borsalarında işlem yapmanız gerektiğini belirtiyoruz. Kripto piyasasında isim yapmış en büyük şirketlerden birisi olan Coinbase ile yatırım yapmadan sadece Coinbase kullanıcısı olduğunuz için sizlere ödüller veriliyor. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, Coinbase Öğren Kazan ile Para Kazanma başlıklı konumuza göz atabilirsiniz. Sizler için detaylı bir anlatım gerçekleştirmiştik.

Yazı İçeriği

Coinbase Testlerde Kimlik Doğrulama Hatası Çözümü

Bu yazımızda ise, coinbase yeni test açma taktiği vereceğiz. İlk sorunumuz bazı arkadaşlarda test çözmeye başlandığında kimlik doğrulama sayfasının çıktığı ile alakalıydı. Arkadaşlar, eğer kimlik doğrulaması yaptığınız halde coinbase test çözme ekranında kimliğinizi doğrulayın hatası çıkıyorsa, o test henüz size açılmamış demektir. Yani beklemekten başka çareniz yok. Coinbase algoritması siz her yeni kimlik doğrulaması gönderdiğinizde sizi listede sona atıyor. O yüzden test açılana dek kimlik doğrulaması yapmayınız.

Coinbase Yeni Testler Nasıl Açılır?

Coinbase üzerinde birden fazla hesap açıp hem normal kimlik hem de ehliyet ile doğrulama yapanlar oluyor. Bu sayede Coinbase verdiği ödülleri 2 hesaptan da alanlar var. Bu tespit edilirse hesabınız kalıcı olarak kapatılacaktır. Hatta çift hesap açılan çoğu hesaba artık öğren kazan bölümünde testlerin çıkmayacağını yabancı forumlarda dile getirmişler.

Coinbase Yeni Test Açma Taktiği

Coinbase üzerinde testleri çözdünüz ve bir süredir yeni test hesabınıza gelmiyorsa, size önereceğimiz yeni taktik ile bir adet yeni test açabileceksiniz. Hatta bu coinbase yeni test açma taktiği ile ara ara deneme yaparak yeni testler açabilirsiniz.

coinbase yeni test açma taktiği

Taktiğimize gelecek olursak, telefonunuzun dilini (English – United States) olarak değiştirmelisiniz. Android cihazlarda ayarlar bölümüne giriş yapalım. Daha sonra arama bölümüne ”Dil” yazalım. Bu alanda yeni dil olarak İngilizce dilini seçmemiz gerekiyor. Telefonumuzu kapatıp açalım ve Coinbase uygulamasına giriş yapalım. Muhtemelen bir adet yeni test gelmiş olacaktır. Aynı işlemi ios cihazlarda da yapabilirsiniz. Bu taktik ne kadar işe yarar bilemeyiz ancak elinizi çabuk tutmakta fayda var. Arada sırada bu taktik ile yeni testlerin gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere coinbase yeni testler nasıl açılır sorusuna çözüm sunduk. Bir sonra ki yazımızda görüşmek dileğiyle.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz