Bugüne dek Faydalı bilgi kategorimizde yüzlerce içerik üretip ziyaretçilerimize sunduk ancak bu konu çok farklı! Bugün sizlere Canva Pro Apk ile Photoshop bilmeden cep telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan nasıl tasarımlar,afişler, logolar yapabileceğinizden bahsedeceğiz. Aslında bu platform çok uzun zamandır hizmet veriyor ancak yine de grafik tasarım okuyan öğrencilerin mutlaka göz atması gereken bir platform olduğunu düşündük. Eğer bir youtube kanalı açmayı hedefliyor ve kanalınızın kapak fotoğrafını profesyonelce yapmak istiyorsanız, bu platformu tercih edebilirsiniz. Tabi ki bu yazının sonunda sizlere bu uygulamayı android cihazınıza kurabileceğiniz apk dosyasını paylaşacağız. Ancak gelin bu platforma biraz daha yakından bakalım.

Yazı İçeriği

Canva Nedir?

İçeriğinde yüz binlerce hazır tasarımın bulunduğu, dakikalar içerisinde profesyonel tasarımlar oluşturabileceğiniz bir sosyal mecra düşünün. Kullanımı kolay İnfografik tasarımların oluşturulduğu, oluşturulan grafik tasarım çıktılarının paylaşıldığı harika bir platform diyebiliriz.

Örnek vermek gerekirse, bir işletmeniz için kartvizit oluşturma adına bir grafik tasarımcı ile anlaşma yapmanıza gerek yok. Derhal Canva internet sitesine girin ve otomatik oluşturulan kartvizit ölçüsü ile hazırlanan grafikler üzerinde işlemler yapın. Canva sitesinin en büyük avantajı ise hazır grafiklerden oluşmasıdır.

Hızlı ve Kolay Tasarımlar Oluşturun

Photoshop bugüne dek bilgisayar programcılığı adına yapılmış sonu olmayan bir program diyebiliriz. Tabi ki Phtoshop programı ile çok daha profesyonel ve hiç bir kısıtlama olmadan hayalinizi grafiğe dökebilirsiniz. Ancak bu programı tamamen öğrenmek 20 yılınızı alabilir. Zamandan feragat edip profesyonel tasarımlar yaratmak isterseniz, o halde bu internet sitesini ya daios ve android işletim sistemine sahip uygulamaları cihazınıza kurabilirsiniz.

Bu platform hem internet üzerinden hemde akıllı ceptelefonlarınıza kurulumunu yapacabileceğiniz sürümleri mevcut. İos için değil ancak eğer android kullanıcıs iseniz, buradan Canva Premium Apk dosyasına ulaşabilirsiniz. Premium sürümünde sınırsız tasarım bulunurken premium olmayan sürümde ise azda olsa bazı kısıtlamalar vardır. Bu kısıtlamalar içerisinde, tasarımlar, bazı fontlar, bazı renk paletleri bulunmaktadır. Çok daha profesyonel bir tasarım yapmalıyım diye düşünürseniz o zaman bu platformun Web sitesini ziyaret etemnizi öneririz.

NOT: Eğer bağlantı bozulursa yorum bölümünden bizi uyarabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz