Arkadaşlarınızla Oynayabileceğiniz En İyi 10 Oyun

Arkadaşlarımız ile oynayacak oyun bulmak gerçekten çok zor bu dönemde. Bunu bildiğim için bu yazıda size farklı farklı oyunlardan bahsedeceğim. Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz En İyi 10 Oyun içeriğinde iki Boyutlusundan tutun en kaliteli 3 boyutlu oyuna kadar farklı oyunlar olacak diyebilirim. Ayrıca beğendiğiniz bir multiplayer oyun varsa ve bu yazı da değinmediğim bir oyun varsa aşağıda yorumlara yazarsanız, diğer yazılara koyma şansım olur. Böylece birbirimizle paylaşmış oluruz. Hatta belki de sizden birisi görür ve oyunu oynamaya başlar. O yüzden aklınızda ki oyunu yorumlara yazabilirseniz, süper olur.

1- Bir Çıkış

En İyi 10 Oyun listemizde Bölünmüş bir ekranda arkadaşınızla birlikte hapishaneden kaçmaya çalışıyorsunuz. Hapishaneden kaçma olayını zaten arkadaşımla beraber yaptığım için inanılmaz keyifli bir deneyim yaşatıyor oyun insana. O yüzden eğer bu konulara aşinaysan ve bu konuları seviyorsan bu oyunu kesinlikle oynamasını öneriyorum.

2- Sol 4 Ölü 2

Ama yeni modu belki bilmeyenler vardır. Geçen hafta oyuna yeni güncelleme geldi. 19 yıl aradan sonra bu güncelleme ile birlikte yeni bir harita eklendi. Birkaç tane de özellik eklendi. Bunları bu yazıda saymayacağım. Eğer çok boşluktaysanız ve bir oyun arıyorsanız tekrardan indirip bu haritayı deneyebilirsiniz. Arkadaşlarımla birlikte bu oyunu uzun bir aradan sonra tekrar oynamak iyi hissettirdi. O yüzden denemenizi öneririm.

3- StoneHearth

En İyi 10 Oyun listemizde Üçüncü numaraya StoneHearth koydum. Bu kart oyunu olan değil sakın karıştırılmasın. Bu Minecraft benzeri bir oyun ama Minecraft’ın üçüncü bakış modunda oynanabilen üstten bakıp krallık kuruyorsunuz ve asker geliştiriyorsunuz. Farm yapıyorsunuz. Maden yapıyorsunuz, bildiğiniz krallık kuruyorsunuz ve arkadaşınızla birlikte ayrı ayrı krallıklar kurup dünyadaki zombileri, dünyadaki orduları kesiyorsunuz. Onlarla savaş halindesiniz sürekli. Böyle garip bir oyun isterseniz bir göz atın derim.

4- Terraria

Çok bilinen bir oyun olduğunun farkındayım ama eğer hala oynamadıysanız veya bilmiyorsanız bu oyunu kesinlikle oynamalısınız. Ayrıca arkadaşlarınızla böyle ufak evler yapıp veya ne bileyim kale yapmak çok keyifli oluyor. Kısaca oyunu özetlemek gerekirse MineCraft’ın iki boyutlu hali ama aşırı keyif alacağımıza eminim.

5- GÜN

Bu da bilinen bir oyun. Ancak hala oynamadıysanız ve sizi en iyi survivor açık dünya oyunlarından birisi. Kocaman bir dünyada lut yapıp, kendinize beyz oluşturup gerçek zamanlı bir haritada yüzlerce insanla aynı anda oyunu oynuyorsunuz ve hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. O yüzden eğer hala oynama diyorsanız oyuna biliyor olabilirsiniz. Hala oynamadıysanız oyuna girip bir denemenizi kesinlikle öneriyorum. Çünkü benim yüzlerce saatim var.

6- BİRLİKTE AÇLIK YAPMAYIN

En İyi 10 Oyun listemizde sıradaki oyun, Steam’in gelmiş geçmiş en iyi hayatta kalma oyunlarından bir tanesi diyebilirim. Oyunu oynarken yapımcıların hayal dünyasında oynuyormuş gibi hissediyorum, çünkü çok değişik bir dünyada oynuyoruz oyunu. Oyunları anlatırken biraz sığ bilgiler veriyorum. Aşağıda zaten görüntüleri var ve anlattığım şeyler oyunun yüzeysel bilgileri. Eğer hoşunuza giderse oyunun ana sekmesinden yani steam sekmesinden girip bakabilirsiniz. Yazının fazla uzamasına gerek yok zaten bu bir öneri yazısı. Bu arada bu oyuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

7- GÜÇLÜ

Kaleleriniz var si̇lahlar eleştiriyorsunuz ve takımlar halinde savaşıyorsunuz. İster arkadaşınızla başka oyunculara karşı, ister birbirinize karşı savaşıp keyifle eğleniyorsunuz. 2020 Savaş oyunları arayanlara tavsiye ediyorum.

8- Squad

En İyi 10 Oyun listemizde ki sekinci Oyunu kısaca açıklamak gerekirse iki taraf var. Terörist ve anti teröristler! Anti Teröristler belli bir bölgeye yerleşmiş teröristlere operasyon düzenliyorlar. Tek bir takımla saldırıyorsunuz. Bu oyunda yaklaşık üç dört tane takımla birlikte o bölgedeki teröristleri imha etmeye çalışıyorsunuz. Zırhlı araçlar, helikopterler, roketatarlar bir sürü şey kullanabiliyorsunuz. Oyun anlattığım kadar basit değil. Bu arada bu oyunlar steam üzerinden hızlı bir şekilde indirmek isterseniz, Steam üzerinden Nasıl hızlı oyun indirilir başlıklı konumuza göz atabilirsiniz.

9- Atroneer

Bu oyun isminden de anlayacağınız gibi uzayda geçiyor. Bir gezegende kendi üstünüze kurmaya çalışıyorsunuz. Arkadaşlarınızla birlikte maden topluyorsunuz. Üstünüze geliştiriyorsunuz. Keyifli bir oyun. Oyunu en son oynadığımda alfadan çıkmak üzereydi. Çıktıktan sonra fazlasıyla güncelleme geldi. O yüzden son hali hakkında pek bir fikrim yok. Eğer görüntüleri hoşunuza gittiyse bir göz atmanızı öneriyorum. Çünkü ben oynadığım da çok keyifli gelmişti.

1O- Yumruk Partisi

En İyi 10 Oyun listemizde ki son oyun hakkında kısa bir özet geçiyorum. Oyunu dört arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Mini oyunlardan oluşan keyifli haritaları var. Bu haritalarda arkadaşlarınızla yarışıyorsunuz. Keyifli bir oyundur.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz