After Effect ile Abone Ol Nasıl Yapılır

Son zamanlarda youtube mecrasında kendini geliştirmek isteyen, profesyonel içerikler üretebileceğine inanan bir çok kişi var. Ancak profesyonel düşünmek ve profesyonel hayaller kurmak çıkaracağınız içerikler için yeterli değil. Youtube mecrasının mutfak bölümünde yer almazsanız daha doğrusu mutfakta iyi bir şef olmazsanız, bu durumda iyi bir içerik üreticisi olamazsınız.

Bu yazımızda sizlere After Effect ile Abone Ol Nasıl Yapılır sorusuna detaylı olmasa bile yazı sonunda proje dosyasını paylaşarak bu proje dosyası üzerinde değişiklik yaparak nasıl abone ol dosyası oluşturabileceğinizi aktaracağız. Bilmenizi isteriz ki sitemizde yeni bir seri oluşturuyoruz ve bu seride sizlere youtube mecrasında nasıl kendinizi geliştirebileceğiniz konusunda yeni konular paylaşacağız. Tabi ki bu konular içerisinde ücretle yaptırabileceğiniz ancak ücretsiz sahip olabileceğiniz intro proje dosyaları, yine abone ol dosyaları vb bir çok dosyayı sizlerle paylaşacağız.

Yukarıda yer alan videoda sizlere after effect hazır proje dosyası nasıl açılır bunu gösterdik. Yukarıda ki videoda yer alan proje dosyasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Son olarak eğer sizde bu tarz içeriklerin daha sık gelmesini istiyorsanız, aşağıda ki yorumlarda hangi proje dosyalarını paylaşmamızı istediğinizi belirtin. Yine youtube kanalımıza abone olarak güncel ve bedava vereceğimiz içeriklerden haberdar olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz