sosyal medya

Addmefast Kullanımı ve Bot ile Puan Arttırma

Facebook beğeni hilesi, facebook sayfa beğenisini arttırma, twitter retweet botu, twitter favori botu, instagram beğeni hilesi, youtube video izlenme sayısını arttırma, youtube video beğendirme, otomatik paylaşım yapma, sosyal medyada sesinizi daha fazla duyurmak için otomatik botlardan yararlanma adına bir çok yola başvururuz. Addmefast tüm bunları içinde barındırıyor. Web sitesinin hitini nasıl arttırırım? sorusuna da yardımcı olarak hitinizi arttırmaktadır. İnstagram takipçi sayınızı arttırabilir, twitterda fenomen olabilirsiniz. Facebook ve twitter başta olmak üzere tüm sosyal medya ağlarında takipçilerinizi arttırın. Takipçi kasmak için boş robotlarla uğraşmanıza gerek yok, etkin ve verimli bir site. Takipçi kasmak için bu siteyi kesinlikle tavsiye ederim.

Addmefast Nedir?

Addmefast.Com ile “facebook, twitter, instagram, youtube, google plus, askfm, vkontakte, myspace, pinterest, reverbnation fans, soundcloud, stumbleupon” sosyal paylaşım sitelerinde reytinginizi arttırabilirsiniz. Son bir özellik dile ise websitelerinizin hitini arttırabiliriz.

Addmefast sayesinde facebook, twitter, instagram paylaşımlarınızın beğenisini arttırabiliyor ve paylaşım sayısını çoğaltabiliyoruz.

Nasıl Kullanılır?

Paylaşımınızın tam adresini kopyalayın ve addmefast içerisinde yer alan bölümlerden ilgili alana yapıştırın. Aşağıda yer alan videoda nasıl yapıldığını detaylı olarak anlattım.

Benim size tavsiyem sadece “facebook post like” özelliğini ya da “twitter retweet” özelliğini kullanarak puan arttırmanız. Buralardan, diğer bölümlere göre daha fazla puan kazanabilirsiniz. Misal ben sadece facebook post like kısmından puan arttırıyorum.

Günde 50 defa addmefast tıklaması yaptıktan sonra size 200 puan hediye ediyorlar, bu puanı almak için kenarda yer alan “Daily Bonus” kısmına tıklamanız gerekiyor. Puanlarınız çöpe gitmesin gidin alın 🙂

İhtiyacımız Olanlar

Firefox tarayıcıyı indirin

Firefos İmacros eklentisini kurun

Addmefast puan botunu rardan çıkarıp imacros->macros klasörü içine atın.

Gelelim videomuza. Videoda, sırası ile imacros kurulumundan başlayarak tüm adımları gösteriyorum. Addmefast.com adresinde botlar ile nasıl puanımızı arttırabileceğimizi gösteriyorum. Puanlarınızı arttırdıktan sonra kendi işleriniz için dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

Addmefast Bot ile Puan Arttırma Videosu

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz