Bu test içeriğinde, 8. Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Bir Kahraman Doğuyor – 1 Test Çöz yer almaktadır. Test 12 sorudan oluşmakta olup her bir soru için 60 saniye zaman verilmiştir. Son zamanlarda sitemizde test çözen öğrencilere bir kaç önemli tavsiyede bulunmak istiyoruz. Arkadaşlar burada çözmüş olduğunuz testler, gireceğiniz önemli sınavlar öncesi sizi en iyi hazırlayacak ders çalışma yöntemidir. Özellikle Online test çözme konusunda kendinizi alıştırmalısınız. Göreceksiniz ki sitemizde ki testleri çözdükçe gireceğiniz reel yani gerçek sınavlarda başarı oranınız artacaktır. Sitemizde yayınlanan her test ve test içeriği özenle sizin için seçilmiş, uzman öğretmenlerimiz tarafından kontrol edilip yayınlanmaktadır.

Aşağıda ki testi çözmeden önce lütfen sitemizi bilgisayarınız, tabletiniz ya da cep telefonunuzun tarayıcısında bulunan ”Sık kullanılanlar” bölümüne online test sitesi olarak kaydediniz. Bu sayede sitemize sıklıkla giriş yaparak test çözebilirsiniz.

NOT: Dilerseniz bu testi çözdükten sonra 8. Sınıf Türkçe Fiilimsiler – 2 Test Çöz konusuna göz atabilirsiniz.

8. Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Bir Kahraman Doğuyor – 1 Test Çöz

8. Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Bir Kahraman Doğuyor – 1 Test Çöz

1 Yorum

  1. Sonuçlar
    12 – 11 soru doğru olarak cevaplandı

    Zamanınız: 00:07:21

    120 – 110 Puan aldınız, (91.67%)

    Of ya bir soruyu yanlış yaptım o da 11. soru orada ilk iki seçenek dedim ama hepsi seçeneğini işaretlemişim. Neyse ben tam puan aldım olarak kabul ediyorum:) En sevdiğim ders İnkılap Tarihidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz