Bu test içeriğinde,8.Sınıf Fen Bilgisi Asitler ve Bazlar – 6 Test Çöz yer almaktadır. Test 12 sorudan oluşmakta olup her bir soru için 60 saniye zaman verilmiştir. Son zamanlarda sitemizde test çözen öğrencilere bir kaç önemli tavsiyede bulunmak istiyoruz. Arkadaşlar burada çözmüş olduğunuz testler, gireceğiniz önemli sınavlar öncesi sizi en iyi hazırlayacak ders çalışma yöntemidir. Özellikle Online test çözme konusunda kendinizi alıştırmalısınız. Göreceksiniz ki sitemizde ki testleri çözdükçe gireceğiniz reel yani gerçek sınavlarda başarı oranınız artacaktır. Sitemizde yayınlanan her test ve test içeriği özenle sizin için seçilmiş, uzman öğretmenlerimiz tarafından kontrol edilip yayınlanmaktadır.

Aşağıda ki testi çözmeden önce lütfen sitemizi bilgisayarınız, tabletiniz ya da cep telefonunuzun tarayıcısında bulunan ”Sık kullanılanlar” bölümüne online test sitesi olarak kaydediniz. Bu sayede sitemize sıklıkla giriş yaparak test çözebilirsiniz.

NOT: Dilerseniz bu testi çözdükten sonra 8. Sınıf Fen Bilgisi Mayoz Bölünme – 1 Test Çöz  Test Çöz konusuna göz atabilirsiniz.

8.Sınıf Fen Bilgisi Asitler ve Bazlar – 6 Test Çöz

8.Sınıf Fen Bilgisi Asitler ve Bazlar – 6 Test Çöz

1 Yorum

  1. Bu dersten her zaman korkmuşumdur. Annem babam deney yapan öğretmenini iyi dinlesin anlarsın çok kolay bir ders der durur bende tama aksini söylerim ama internette bir kaç video izledim konuda ki videoyu da izledim gerçekten anlaşılır ve çok zevkli bir dermiş. Ama bu ders deneysiz anlaşılmaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz