Bu test içeriğinde,8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Zekât, Hac ve Kurban – 1 Test Çöz yer almaktadır. Test 12 sorudan oluşmakta olup her bir soru için 60 saniye zaman verilmiştir. Son zamanlarda sitemizde test çözen öğrencilere bir kaç önemli tavsiyede bulunmak istiyoruz. Arkadaşlar burada çözmüş olduğunuz testler, gireceğiniz önemli sınavlar öncesi sizi en iyi hazırlayacak ders çalışma yöntemidir. Özellikle Online test çözme konusunda kendinizi alıştırmalısınız. Göreceksiniz ki sitemizde ki testleri çözdükçe gireceğiniz reel yani gerçek sınavlarda başarı oranınız artacaktır. Sitemizde yayınlanan her test ve test içeriği özenle sizin için seçilmiş, uzman öğretmenlerimiz tarafından kontrol edilip yayınlanmaktadır.

Aşağıda ki testi çözmeden önce lütfen sitemizi bilgisayarınız, tabletiniz ya da cep telefonunuzun tarayıcısında bulunan ”Sık kullanılanlar” bölümüne online test sitesi olarak kaydediniz. Bu sayede sitemize sıklıkla giriş yaparak test çözebilirsiniz.

NOT: Dilerseniz bu testi çözdükten sonra 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Kaza ve Kader – 1  Test Çöz konusuna göz atabilirsiniz.

8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Zekât, Hac ve Kurban – 1 Test Çöz

8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Zekât, Hac ve Kurban – 1 Test Çöz

1 Yorum

  1. Öyle bir zamanda yaşıyoruz ki bırakın yardımı insanlar birbirine selam vermez duruma geldi. İnsanlar stok yapıyor ve komşusuymuş akrabaymış umurun da değil hayat kavgasının zorluğundan mıdır bilemem ama maalesef durum böyle. Testi çözdüm test kolay geldi zaten bildiğim konular. Asıl burada dikkat edilmesi gereken bir durum var insanlara yardım ederken onları rencide etmeden bu işi yapmak o kişinin ihtiyacı da olsa bu yardımı istemeyebilir. Bunun için sağ elinizle verdiğinizi sol eliniz görmeyecek. Selametle.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz