Bu yıl o kadar farklı bir virüs var ki, ilaç kullanmadan kesinlikle geçmiyor. Ne demek istediğimizi anladınız mı? Yani gripten kurtulmanın yolları araştırılırken doğal olarak tükettiğiniz karışımlar ya da vitamin deposu meyveler fayda etmiyor. Bu konuyu gerçekten çok detaylı araştırdık ve araştırmalarımızın sonucunda böyle bir makale yazarak, hem gelecek yıllarda nasıl bir dönemi atlattığımızı hatırlamak, hem de bu hastalıktan nasıl bir an önce kurtulabileceğimize dair bilgilendirme yapmak istedik. Araştırmalarımız sonucunda çok büyük bir iddia ile karşılaştık. Her yıl özellikle ülkemizde ilaç satışı yapılması açısından üretilen virüsler mahallelere, insan sayısının fazla olduğu işlek caddelere serpildiği, insanlar aldıkları virüsleri taşıyarak, bulaştırdığı ve sonunda bu işten karlı çıkanların ise ilaç firmaları olduğu belirtiliyor. Radyo ve Televizyonlara da konu olan bu olayın, mimari firmaları kimler bilmiyoruz ancak kısa zaman içerisinde ortaya çıkacaktır.

Bu yıl ki Grip enfeksiyonu gerçekten çok farklı! Kişilerde mide bulantısı, baş dönmesi, halsizlik, ve sonunda nezle ile birlikte gribe dönüşmektedir. Oldukça sancılı bir grip vakası diyebiliriz. Bundan tabi ki kurtulmak için ilaç kullanmalısınız.

Gripin Nasıl İçilir?

Aslında doktorların bir sözü vardır. Grip hastalığını ilaç kullanırsanız 7 günde, ilaç kullanmazsanız 1 haftada atlatırsınız. Bu gerçekten doğru ancak bu hastalığın evreleri vardır. Yani ateşinizin fırlaması, dinlenirken, vücudunuzun her tarafının ağrımasını, bu tarz ek takviye ilaçlar sayesinde azaltacaktır. Grip virüsünden kurtulmak için ilaçların sizlere bir etkisi olmaz. Sadece hastalık süresince çok fazla acı çekmenizi engeller. Gripin ilacı ise, tok karnına günde bir kez tüketebileceğiniz bir ilaçtır. Tabi ki vücudumuza kimyasal almak iyi değildir. Bunun yerine C Vitamini meyve, tüketimi yaparak kendinizi yine bir nebze olsun iyi hissedeceksiniz.

Gripten Tamamen Kurtulmanın Yolu Var mıdır?

Bu soruya aslında evet cevabını verebiliriz. Daha önce hiç serum yediniz mi bilmiyorum ancak, grip hastalığına yeni yakalanmışsanız, en yakın hastaneye gidip serum taktırmanız tavsiye ederiz. Şu konuda emin olabilirsiniz ki, bir kaç saat içinde kendinize tamamen geldiğinizi fark edecek, ertesi gün ise hiçbir şeyiniz kalmayacaktır. Umarız bu kış ayını da grip olmadan atlatırsınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here