Clubhouse Davetiye Alma

Son günlerde özellikle sosyal mecralarda konuşulan bir konu var. Ücretsiz Clubhouse davetiye alma nasıl yapılır? Henüz bu platformu bilmeyen insanlar şaşkınlıkla Clubhosue nedir sorusunu da ayrıca araştırmaya başladı. Dilerseniz öncelikle Clubhouse nedir ve ne işe yarar ondan kısaca bahsedelim.

Bu platform 2018 yılında sosyal medya piyasasına girmiş bir platformdur. Henüz ülkemizde sadece İos cihazlarda kullanılabilen bu mobil sosyal medya platform uygulaması henüz yeni olmasına rağmen ciddi kullanıcı sayısına ulaşmayı başarmıştır. Son günlerde youtube, instagram fenomenleri tarafından da kullanılmaya başlayan Clubhouse uygulamasına yakında bakalım.

Yazı İçeriği

Clubhouse Nedir?

Clubhouse, 2020 yılında yazılım geliştiricileri Alpha Exploration Co. tarafından başlatılan, yalnızca davetiyeyle kullanılabilen, sesli sohbet içeren bir sosyal ağ uygulamasıdır. Aralık 2020 itibarıyla yaklaşık 100 milyon ABD doları değerindedir. Platform öyle bir sıçrama yaptı ki, ünlü iş adamları bu uygulamaya çok ciddi yatırımlar yaptı. Öncelikle uygulamaya ülkemizde sadece iphone, ipad yani ios işletim sistemine sahip cihazlar üzerinden kullanabiliyorsunuz. Kısa süre içerisinde Google play üzerinden de yayınlanacak uygulamayı android cihazlardan da kullanabileceksiniz. Dilerseniz aşaüıda ki videodan uygulamayı inceleyebilirsiniz.

Uygulama nisan ayı itibariyle, davetiye sistemi ile değil de herkes tarafından kullanıma açılacağı belirtildi. Ancak eğer bu tarih öncesinde uygulamaya erken erişim sağlamak isterseniz, Clubhouse uygulamasını kullanan bir yakınınızın olması gerekiyor. Yakınınız tarafından gönderilecek olan davetiye kodu ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Peki Clubhouse Davetiye Alma nasıl yapılır?

Ücretsiz Clubhouse Davetiye Alma Nasıl Yapılır?

Clubhouse Davetiye Alma konusuna gelecek olursak, bunun için internet üzerinde ücretli olarak davetiye kodu satan kişileri rahatlıkla bulabilirsininiz. Telegram, Twitter gibi platformlarda ücretsiz Clubhouse davetiye gönderen kişilerde bulunmatadır. Eğer buralarda aramaya yaparrsanız, ücretsiz gönüllü davetiye gönderen kişileri bulabilirsiniz.

Clubhouse platformuna davetiye ile giriş yaptıktan sonra, sistem size de 2 adet davediye hakkı vermektedir. Yani sizde çevrenizde sevdiğiniz, saydığınız insanlara referans olarak üye olmalarını sağlayabilirsiiniz.

Clubhouse Uygulamasını İnceliyoruz

Öncelikle şunu bilmelisiniz ki Clubhouse diğer sosyal medya platformlarına göre çok farklı bir platform. Örnek olarak Twitter, facebook, İnstagram platformlarında görsel, düşünce paylaşımlarını metin ya da video şeklinde paylaşırken, clubhouse platformunda ise sesli olarak paylaşabiliyorsunuz. Daha öncesinde ya da hali hazırda Discord kullanan arkadaşlar varsa Clubhouse mantığını daha iyi kavrayacaklardır.

Clubhouse Davetiye Alma

Henüz bu platformda fenomen olup para kazanma olayı çok erken. Ancak piyasaya yeni girşi yapan bir platformu en başında çözerseniz, fenomen olabilirsiniz. Dilerseniz sosyal medyada nasıl fenomen olabileceğiniz konusunda ya da sosya medyadan nasıl para kazanabileceğiniz konusunda hazırladığımız Sosyal Medya Sitelerinden Para Kazanma Yolları başlıklı konumuza göz atabilirsiniz.

Eğer sizde bu platforma üye olmuş ve davetiye hakkınız var ve davetiye arayan insanlara yardımcı olmak isterseniz, aşağıda kiyorum bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Clubhouse davetiye alma konusunda yardım bekleyen arkadaşlar ise şu bağlantıya tıklayarak davetiye verecek olan kişilerle iletişime geçebilirler. Bu yazımızda da sizlere yeni bir platform hakkında detaylı bilgi verdik. Bir sonra ki yazımızda görüşmek dileğiyle.

7 YORUMLAR

  1. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra yakın zamanda bence çöp olacağını düşünmeye başladım, çok güzel odalar var ama bir çok oda boş muhabbet döndürüyor 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz