Bu test içeriğinde, 12. SINIF FİZİK TEST – 2 Çembersel Hareket – 2 yer almaktadır. Test 12 sorudan oluşmakta olup her bir soru için 60 saniye zaman verilmiştir. Son zamanlarda sitemizde test çözen öğrencilere bir kaç önemli tavsiyede bulunmak istiyoruz. Arkadaşlar burada çözmüş olduğunuz testler, gireceğiniz önemli sınavlar öncesi sizi en iyi hazırlayacak ders çalışma yöntemidir. Özellikle Online test çözme konusunda kendinizi alıştırmalısınız.

Göreceksiniz ki sitemizde ki testleri çözdükçe gireceğiniz reel yani gerçek sınavlarda başarı oranınız artacaktır. Sitemizde yayınlanan her test ve test içeriği özenle sizin için seçilmiş, uzman öğretmenlerimiz tarafından kontrol edilip yayınlanmaktadır.

Aşağıda ki testi çözmeden önce lütfen sitemizi bilgisayarınız, tabletiniz ya da cep telefonunuzun tarayıcısında bulunan ”Sık kullanılanlar” bölümüne online test sitesi olarak kaydediniz. Bu sayede sitemize sıklıkla giriş yaparak test çözebilirsiniz. Eğer yukarıda ki video sizin için faydalı olmadıysa bu bölümde ki diğer videoları izleyebilirsiniz. Şimdi 12. sınıf fizik çembersel daireler testini çözelim.

NOT: Dilerseniz bu testi çözdükten sonra diğer 12. SINIF FİZİK Testlerine göz atabilirsiniz. Teste başlamadan önce Çarpanlar ve katlar ile ilgili bilgi almak isterseniz aşağıda ki videoyu izleyebilirsiniz.

12. SINIF FİZİK TEST – 2 Çembersel Hareket – 2

12. SINIF FİZİK TEST – 2 Çembersel Hareket – 2

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz