Serveti Funun ve Fecri Ati Edebiyat

Bu test içeriğinde, 12. Sınıf Dil ve Anlatım Test – 1 Tiyatro yer almaktadır. Test 12 sorudan oluşmakta olup her bir soru için 60 saniye zaman verilmiştir. Son zamanlarda sitemizde test çözen öğrencilere bir kaç önemli tavsiyede bulunmak istiyoruz. Arkadaşlar burada çözmüş olduğunuz testler, gireceğiniz önemli sınavlar öncesi sizi en iyi hazırlayacak ders çalışma yöntemidir. Özellikle Online test çözme konusunda kendinizi alıştırmalısınız. Göreceksiniz ki sitemizde ki testleri çözdükçe gireceğiniz reel yani gerçek sınavlarda başarı oranınız artacaktır. Sitemizde yayınlanan her test ve test içeriği özenle sizin için seçilmiş, uzman öğretmenlerimiz tarafından kontrol edilip yayınlanmaktadır.

Aşağıda ki testi çözmeden önce lütfen sitemizi bilgisayarınız, tabletiniz ya da cep telefonunuzun tarayıcısında bulunan ”Sık kullanılanlar” bölümüne online test sitesi olarak kaydediniz. Bu sayede sitemize sıklıkla giriş yaparak test çözebilirsiniz.

NOT: Dilerseniz bu testi çözdükten sonra 12.SINIF DİL ve ANLATIM Testlerine göz atabilirsiniz. Teste başlamadan önce Çarpanlar ve katlar ile ilgili bilgi almak isterseniz aşağıda ki videoyu izleyebilirsiniz.

12.Sınıf Dil ve Anlatım TEST - 1 Tiyatro

12.Sınıf Dil ve Anlatım TEST – 1 Tiyatro

1 Yorum

  1. Tiyatro çok güzel bir sanat, bu sanatı ifa etmekte gurur verici. Ben kendimce yerel bir tiyatroda oyunculuk yapıyorum kızımın ödevi için biraz araştırma yaptım bildiğim şeyler ama çok güzel sorularla pekiştirmişsin. Yer imlerine ekledim kızım artık buradan online sınavlara girer tekrardan teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz