Bu test içeriğinde, 11. Sınıf Psikoloji Test 16 Ruh Sağlığının Temelleri -2 yer almaktadır. Test 11 sorudan oluşmakta olup her bir soru için 60 saniye zaman verilmiştir. Son zamanlarda sitemizde test çözen öğrencilere bir kaç önemli tavsiyede bulunmak istiyoruz. Arkadaşlar burada çözmüş olduğunuz testler, gireceğiniz önemli sınavlar öncesi sizi en iyi hazırlayacak ders çalışma yöntemidir. Özellikle Online test çözme konusunda kendinizi alıştırmalısınız. Göreceksiniz ki sitemizde ki testleri çözdükçe gireceğiniz reel yani gerçek sınavlarda başarı oranınız artacaktır. Sitemizde yayınlanan her test ve test içeriği özenle sizin için seçilmiş, uzman öğretmenlerimiz tarafından kontrol edilip yayınlanmaktadır.

Aşağıda ki testi çözmeden önce lütfen sitemizi bilgisayarınız, tabletiniz ya da cep telefonunuzun tarayıcısında bulunan ”Sık kullanılanlar” bölümüne online test sitesi olarak kaydediniz. Bu sayede sitemize sıklıkla giriş yaparak test çözebilirsiniz.

NOT: Dilerseniz bu testi çözdükten sonra 11.SINIF PSİKOLOJİ Testlerine göz atabilirsiniz. Teste başlamadan önce Çarpanlar ve katlar ile ilgili bilgi almak isterseniz aşağıda ki videoyu izleyebilirsiniz.

11.Sınıf Psikoloji TEST 16 Ruh Sağlığının Temelleri - 2

11.Sınıf Psikoloji TEST 16 Ruh Sağlığının Temelleri 2

1 Yorum

  1. id, ego, süper ego bu videoya göre ben süper egoluyum. 🙂 Ben her zaman mükemmelliği ararım demek bu nedenleymiş 🙂 İşin şakası derslerden o kadar uzak kaldık ki bu tarz siteler olmazsa inanın ipin ucu tamamen kalkacak. Test ve video için teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz