Bu test içeriğinde, 11. Sınıf Matematik (İleri Düzey) Test-1 Yönlü Açılar yer almaktadır. Test 12 sorudan oluşmakta olup her bir soru için 60 saniye zaman verilmiştir. Son zamanlarda sitemizde test çözen öğrencilere bir kaç önemli tavsiyede bulunmak istiyoruz. Arkadaşlar burada çözmüş olduğunuz testler, gireceğiniz önemli sınavlar öncesi sizi en iyi hazırlayacak ders çalışma yöntemidir. Özellikle Online test çözme konusunda kendinizi alıştırmalısınız. Göreceksiniz ki sitemizde ki testleri çözdükçe gireceğiniz reel yani gerçek sınavlarda başarı oranınız artacaktır. Sitemizde yayınlanan her test ve test içeriği özenle sizin için seçilmiş, uzman öğretmenlerimiz tarafından kontrol edilip yayınlanmaktadır.

Aşağıda ki testi çözmeden önce lütfen sitemizi bilgisayarınız, tabletiniz ya da cep telefonunuzun tarayıcısında bulunan ”Sık kullanılanlar” bölümüne online test sitesi olarak kaydediniz. Bu sayede sitemize sıklıkla giriş yaparak test çözebilirsiniz.

NOT: Dilerseniz bu testi çözdükten sonra 11. Sınıf Dil Ve Anlatım Test 1 konusuna göz atabilirsiniz. Teste başlamadan önce Çarpanlar ve katlar ile ilgili bilgi almak isterseniz aşağıda ki videoyu izleyebilirsiniz.

11. SINIF MATEMATİK (İLERİ DÜZEY) TEST-1 Yönlü Açılar

11. SINIF MATEMATİK (İLERİ DÜZEY) TEST-1 Yönlü Açılar

1 Yorum

  1. İlk başlarda günde 10 soru çözmeyi planıma yazmıştım matematikten ama şuan bu sayıyı bazı günler 50’ye kadar çıkartıyorum. Önemli olan istikrarlı olmak bence sınav kondisyonunu kaybetmemek. Soru bulmakta zorlandığım şu pandemi günlerinde ilaç gibi geldi siteniz. Daha çok test eklenmesini bekliyoruz özellikle 11. Sınıf matematik testleri, emeğinize sağlık.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz