Bu test içeriğinde, 11.Sınıf Kimya TEST 6 Modern Atom Teorisi – 3 yer almaktadır. Test 12 sorudan oluşmakta olup her bir soru için 60 saniye zaman verilmiştir. Son zamanlarda sitemizde test çözen öğrencilere bir kaç önemli tavsiyede bulunmak istiyoruz. Arkadaşlar burada çözmüş olduğunuz testler, gireceğiniz önemli sınavlar öncesi sizi en iyi hazırlayacak ders çalışma yöntemidir. Özellikle Online test çözme konusunda kendinizi alıştırmalısınız. Göreceksiniz ki sitemizde ki testleri çözdükçe gireceğiniz reel yani gerçek sınavlarda başarı oranınız artacaktır. Sitemizde yayınlanan her test ve test içeriği özenle sizin için seçilmiş, uzman öğretmenlerimiz tarafından kontrol edilip yayınlanmaktadır.

Aşağıda ki testi çözmeden önce lütfen sitemizi bilgisayarınız, tabletiniz ya da cep telefonunuzun tarayıcısında bulunan ”Sık kullanılanlar” bölümüne online test sitesi olarak kaydediniz. Bu sayede sitemize sıklıkla giriş yaparak test çözebilirsiniz.

NOT: Dilerseniz bu testi çözdükten sonra 11. Sınıf Fizik Test 1 Vektörler – 1 Testlerine göz atabilirsiniz. Teste başlamadan önce Çarpanlar ve katlar ile ilgili bilgi almak isterseniz aşağıda ki videoyu izleyebilirsiniz.

11.Sınıf Kimya TEST 6 Modern Atom Teorisi - 3

11.Sınıf Kimya TEST 6 Modern Atom Teorisi – 3

1 Yorum

  1. Kimyam çok iyidir birde işin içinde atom varsa o konu tam benliktir. Oğlum için bu siteye girmiştim. Onun öğreneceği çok güzel konular var anlamış oldum. Maalesef pandemi nedeniyle okul eğitimi verilemiyor bu nedenle iş nette bulunan sağlıklı içeriklere düşüyor. Bu konuda sizi tebrik ediyorum. Online sınav gerçekten orta zorlukta ama sorular çok güzel seçilmiş oğlum için denedim ama yine tam puan aldım şuraya puanımı bırakayım bakalım bizim çocuk ne alacak
    120 – 120 Puan aldınız, (100%)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz